Naudingi patarimai

Geriausi paspirtukai vaikams: kaip pasirinkti?

Didelis paspirtukų vaikams pasirinkimas
2021 02 19
mergaite ir berniukas vazinejasi gamtoje su vaikiskais paspirtukais

Įvairios transporto priemonės vaikams suteikia galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį ir daugiau laiko pabūti lauke, todėl daugelis tėvų nutaria pasirūpinti bent keliais tokiais variantais. Vieni iš populiariausių pasirinkimų yra paspirtukai vaikams – šie pusiausvyrą lavinantys gaminiai gali būti naudojami maždaug nuo 2 metų. Jei nutarėte savo atžalai nupirkti tokią transporto priemonę, pirmiausia turėtumėte apgalvoti keletą svarbių aspektų.

vaikai vazinejasi paspirtukais

Paspirtuko tipas

Pirmiausia turėtumėte pradėti nuo tinkamiausio paspirtuko tipo – šiuo metu prekyboje yra tokie variantai:

  • Triračiai paspirtukai. Tokio tipo transporto priemonės yra stabilesnės, todėl labiausiai tinka jaunesnėms, maždaug 2-4 metų atžaloms. Atkreipkite dėmesį, kad gali skirtis ratų išdėstymas: du ratukai gali būti šio gaminio priekyje arba gale. Dažniausiai rekomenduojama rinktis pirmąjį variantą, kadangi atsispirdama atžala nekliudys galinio rato ir taip galės dar patogiau judėti.


  • Dviračiai paspirtukai. Tai – kur kas manevringesni ir greitesni modeliai. Visgi, jų stabilumas yra kiek mažesnis, tad toks transportas labiausiai tiks kiek pažengusiems, geriau jį išlaikantiems vaikams.