Naudingi patarimai

Geriausia priemonė nuo plaukų slinkimo: TOP10 populiariausių produktų

2020 10 22
mergina su ilgais sveikais rudais plaukais eina gatve mieste

Nors dažniausiai tinkama galvos odos priežiūra leidžia mėgautis nepriekaištingai atrodančia šukuosena, kartais net ir skirdami pakankamai dėmesio plaukams, vis vien susiduriame su problemomis. Ypatingai dažnai pasitaikanti situacija – plaukų slinkimas. Tačiau net ir tuomet, jei tenka susidurti su šia problema, rankų nuleisti nevertėtų: tokiais atvejais reikalingos geriausios priemonės nuo plaukų slinkimo. Pristatome TOP10 produktų sąrašą – tarp jų surasite sau tinkamiausią priemonę.

mergina naudoja plauku stiprinimo priemones garbanotiems plaukams

Varnalėšų aliejus Green Pharmacy

Šis geriausias aliejus plaukams išsiskiria neįprastu, daugeliui negirdėtu ingredientu – tai dirvinio asiūklio ekstraktas, kuris puikiai tinka būtent silpniems ir labai slenkantiems plaukams. Reguliariai naudodami šį produktą taip pat pastebėsite, jog plaukai tapo stipresni, labiau žvilgantys ir kur kas lengviau iššukuojami. Tai reiškia, jog ir kasdienė jų priežiūra taps kur kas paprastesnė.

Ampulės Cosmofarma Royal Placenta

Daugelis išbandžiusiųjų patvirtintų, jog tai – kone geriausios ampulės plaukams. Praturtintos karališkąja želė, augaline placenta, gausiu vitaminų ir mineralų kompleksu, jos dažnai pasitelkiamos ir plaukų slinkimo profilaktikai. Aktyviųjų medžiagų dėka, produktas gali pasiekti plaukų svogūnėlius ir šaknis – tai reiškia, kad jie atauga gerokai tvirtesni. Be to, šios priemonės drėkina, tankina ir maitina plaukus, tad jas galima pasitelkti ir tuomet, kai reikalinga efektyvi plaukų priežiūra šaltesniu metu.

Losjonas ESI Rigenforte

Tai išskirtinei linijai priklausantis produktas, kurio sudėtyje rasite patentuotą ingredientą BIOTINAX. Jį sudaro su slinkimu efektyviai kovojantis biotinas ir plaukų grožį saugantys metioninas bei cistinas. Be šios medžiagos sudėtyje yra ir labiau visiems pažįstami vitaminai ir mineralai, šį losjoną paverčiantys dar efektyvesniu. Pravartu žinoti, jog toks produktas neretai rekomenduojamas paveldimo plikimo profilaktikai – akivaizdu, kad su nedideliu plaukų slinkimu jam tikrai pavyks susidoroti.

Aliejus Farouk CHI Aloe Vera

Tai bus kone geriausias plaukų aliejus tiems, kurie turi ne tik slenkančius, bet ir nepaklusnius, garbanotus plaukus. Tokia priemonė, praturtinta alavijo ir agavo sultimis, padės daug lengviau su jais susitvarkyti.

Atsiliepimuose dažnai minima, jog plaukai nustojo šiauštis, tad juos lengviau šukuoti ir sukontroliuoti. Jei slinkimas nėra vienintelė Jus kamuojanti problema, tikrai liksite patenkinti šio produkto suteikiama nauda.

Serumas Best for Hair

Šis produktas skirtas plaukų šaknų stiprinimui. Sudėtyje rasite tokius ingredientus kaip natūrali placenta, keratinas, alijošiaus ekstraktas ir įvairiausi vitaminai, kurie ne tik sumažins plaukų slinkimą, bet ir atstatys gyvybines šaknų funkcijas. Plaukai dėl to augs greičiau, nesausės, o jų išvaizda bus kur kas natūralesnė ir žvilgesnė.

Aliejinis serumas MANO

Šis produktas dažnai naudojamas kaip kaukė, kurią galima laikyti nuo vienos valandos iki visos paros, o po to reikia kruopščiai išskalauti. Ji padeda sumažinti įvairius paviršinius trūkumus, stiprina plauko struktūrą, užtikrina drėgmės balansą ir leidžia maksimaliai pasirūpinti galvos oda.

mergina naudoja plauku alieju seruma nuo plauku slinkimo

Tokių privalumų pilnai pakanka, kad šukuosena atrodytų nepriekaištingai, o plaukų slinkimą galėtumėte pamiršti visiems laikams.

Kaukė Joniline Cosmofarma

Šią atstatomąją kaukę verta naudoti visiems, turintiems ne tik slenkančius, bet ir pažeistus, dažnai dažomus plaukus. Gausybė naudingų ingredientų (placenta, pantenolis, šilko proteinas ir t.t.) sustabdys slinkimą, atstatys pažeistą luobelę ir bendrą plauko struktūrą, todėl jie nebebus sausi ir kur kas labiau žvilgės. Yra tik vienintelis būdas tuo įsitikinti ir vėl mėgautis sveikais, minkštais plaukais!

Koncentratas Vichy Dercos Densi-Solutions

Jei Jūsų plaukai yra silpni ir linkę slinkti, ši geriausia priemonė nuo plaukų slinkimo pagerėjusia jų būkle leis mėgautis maždaug po dviejų savaičių.

Plaukai turėtų ataugti tankesni ir gerokai stipresni, tad ilgainiui apie slinkimą galėsite pamiršti. Daugelis giria ir patogų jos naudojimą: skysta tekstūra leidžia patogiai pasiekti šaknis, o ant odos nelieka nemalonaus riebumo jausmo.

Losjonas Selective Professional Cemani Powerizer

Tai – vyrams subalansuotas, tačiau ir moterų neretai pasirenkamas produktas, kuris užtikrins, kad plaukai augtų stiprūs ir sveiki. Veikliosios medžiagos lengvai pasiekia reikiamas vietas, tad rezultatų dažniausiai netenka ilgai laukti. Dėl sudėtyje esančio kofeino, stimuliuojamos plaukų šaknys, o galvos oda yra gerokai gyvybingesnė, todėl netrūksta ir papildomų privalumų – juos labai greitai pastebėsite ir patys.

Nioxin Diaboost Thickening Xstrafusion Treatment

Nors pagrindinis šios priemonės tikslas – suteikti Jūsų plaukams daugiau apimties, daugelis ją išbandžiusiųjų pastebi, jog jie ima augti greičiau ir slenka gerokai mažiau.

Produkto sudėtyje esantis kofeinas skatina odos mikrocirkuliaciją, o pantenolis plaukus stiprina ir drėkina – būtent dėl to pavyksta pasiekti labai akivaizdžių rezultatų. Jei svajojate, kad plaukai būtų tankūs, stori ir sveiki, tai vienas iš produktų, kurį tikrai verta išbandyti.

Atidžiau panagrinėję šių produktų suteikiamas naudas, nesunkiai nuspręsite, kuris geriausias plaukų aliejukas ar bet kuri kita priemonė būtų efektyviausia būtent Jūsų atveju. Plaukų slinkimas tikrai yra įveikiamas – svarbiausia nenustoti su juo kovoti.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
10 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?