IKI SEKMADIENIO! 🤩 Sutaupykite iki -20 € pardavėjo Pigu.lt prekėms!

Naudingi patarimai

Geriausia vaisių džiovyklė: TOP10 modelių

Didelis vaisių džiovyklių pasirinkimas
2023 01 31
ant stalo gulintys vaisiai ir uogos salia elektrines vaisiu dziovykles virtuveje

Vaisių džiovinimas pastaruoju metu susilaukia itin daug dėmesio. Galimybė paruošti šviežius produktus žiemai ir tuo pačiu išsaugoti maistingąsias jų savybes, patinka visiems, propaguojantiems bent šiek tiek sveikesnį gyvenimo būdą. Šiam tikslui pasitelkiami specialūs prietaisai – vaisių džiovintuvai, galintys pasiūlyti ne vieną naudingą savybę ir ypatybę. Jei svarstant, kokią geriausią vaisių džiovyklę pirkti, susiduriate su keblumais, siūlome susipažinti su populiariausių modelių dešimtuku – tarp jų tikrai surasite sau tinkantį variantą.

gausiai priklautas vaisiu dziovintuvas ant stalo virtuveje

1. G21 Breezer 6008112

Tai – kone geriausia vaisių džiovyklė, šiuo metu esanti rinkoje. Ryškiausias jos išskirtinumas yra nerūdijančio plieno korpusas, garantuojantis paprastą priežiūrą ir solidų ilgaamžiškumą. Iš tos pačios medžiagos pagamintos ir durelės, kurios užtikrina mažesnes energijos sąnaudas, efektyvesnį veikimą ir puikią oro cirkuliaciją. Jose įmontuotas langelis leis be jokių darinėjimų valdyti džiovinimo procesą. Dėl 650W galingumo, toks modelis neretai pasitelkiamas ir komercinėms reikmėms.

Be to, kartu su šiuo vaisių džiovintuvu gausite ne tik įprastus 6 džiovinimo padėklus, bet ir tokį patį skaičių padėkliukų su smulkiu sietu. Tai reiškia, kad patogiai išdžiovinsite ne tik vaisius, bet ir įvairius smulkesnius produktus, pavyzdžiui, grybus ar žoleles.

2. Esperanza EKD002

Šis vaisių džiovintuvas pirmiausia stebina ypatingai gera kaina, tačiau susipažinus su kitų pirkėjų atsiliepimais akivaizdu, jog bet kokius lūkesčius jis viršija su kaupu. Puikus džiovinimas, 5 padėklai ir net 8 džiovinimo programos leis sėkmingai paruošti atsargas žiemai – jį pritaikysite patiems įvairiausiems produktams. 250W galingumo tikrai pakaks namų reikmėms – toks modelis iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio.

moderni vaisiu dziovykle virtuveje

3. Luxpol TS 96883

Šį prietaisą išbandę pirkėjai komplimentų jam negaili – palankiai vertinama ir aukšta kokybė, ir patogus naudojimas. Tokia vaisių ir grybų džiovyklė turi 5 permatomus ir dėl to procesą lengviau kontroliuoti leidžiančius padėklus bei gali pasiūlyti 250W galingumą. Tai nėra pats efektyviausias modelis, tačiau jei vaisius planuojate džiovinti savo malonumui, trūkumų šiuo atveju tikrai nepavyks pastebėti.

4. Zyle ZY116FD

Ši džiovyklė pasižymi ypatinga dizaino ir džiovinimo technologijų derme. Dėka jos, džiovinimo proceso metu užtikrinamas maistingųjų medžiagų išsaugojimas. Šis aparatas leidžia reguliuoti džiovinimo temperatūrą – iš viso yra 8 galimi temperatūros režimai, nuo 40 iki 70 laipsnių Celsijaus. Džiovyklė turi net 7 džiovinimo padėklus, kurių kiekvieno skersmuo yra 32 cm. Taigi, daugiau nei pakankamai, kad būtų galima vienu metu džiovinti itin didelį kiekį skirtingų arba tokių pačių produktų. Skaidrus korpusas leidžia stebėti visą džiovinimo procesą, tad nereikia darinėti jokių dangčių.

5. Adler AD6654

Pigus, tačiau efektyvus modelis pasiūlys ne vieną buityje praversiantį privalumą. Apsauga nuo perkaitimo, du temperatūros lygiai, tylus veikimas ir nedidelis dydis – tai pagrindinės, daugeliui įspūdį paliekančios ypatybės. Šiame vaisių džiovintuve telpa 4 pakankamai dideli padėklai, taigi džiovinimo procesas bus pakankamai efektyvus – tuo galite net neabejoti.

6. G21 Paradiso Cube 60081225

Optimalus našumas ir kompaktiškas dydis – tai daugeliui labiausiai imponuojančios šio džiovintuvo ypatybės. Tačiau nereikėtų manyti, kad dėl tokio dizaino sumažėja Jūsų galimybės. Priešingai: šioje vaisių džiovyklėje tilps net šeši reguliuojami padėklai – kiekvienas iš jų gali atlaikyti maždaug 1kg svorį. Čia taip pat rasite ir tokias funkcijas kaip laikmatis ir temperatūros nustatymas, o patogus skaitmeninis ekranėlis garantuos dar paprastesnį valdymą.

7. Zyle ZY100FD

Tai dar vienas gamintojo Zyle gaminys, pasižymintis gebėjimu išlaikyti kuo daugiau maistingųjų medžiagų ir fermentų džiovinamuose produktuose. Ši džiovyklė savo forma ir dizainu šiek tiek primena orkaitę: 6 išstumiamais, metaliniais padėklais lengva naudotis, o skaidrios durelės leidžia matyti viską, kas vyksta viduje. Du atskiri ventiliatoriai užtikrina tolygiai paskirstomą šilumą. O kad būtų dar patogiau, džiovyklėje įmontuotas laikmatis, kuriuo galima nustatyti pageidaujamą džiovinimo trukmę. Jai ištiksėjus džiovyklė automatiškai išsijungia.

8. Sencor SFD 742 RD

Nedidelio dydžio, 240W galingumą siūlanti vaisių džiovyklė sužavės tuos, kurie į šį prietaisą kol kas nėra linkę pernelyg investuoti. Visgi, kokybišką darbą užtikrinančių ypatybių šiam modeliui tikrai netrūksta. Reguliuojamo aukščio padėklai, peršviečiamos ir dėl to procesą stebėti leidžiančios sienelės, ventiliatorius – tai tik keli pagrindiniai šio džiovintuvo privalumai. Tačiau net neabejojame, kad jų atrasite gerokai daugiau!

9. Guzzanti GZ-508

Šios kompanijos produkcija pasižymi stilingu dizainu ir aukšta kokybe – ši vaisių džiovyklė taip pat nėra išimtis. Joje rasite tolygų džiovinimą užtikrinantį ventiliatorių bei 5 ne tik vaisiams, bet ir žolelėms tinkančius padėklus. Be to, galėsite reguliuoti temperatūrą ir išbandyti skaitmeninio laikmačio funkciją. Visos šios ypatybės padės labai efektyviai pasiekti puikių rezultatų.

10. Niewiadów 970.01.PP4

Paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias vaisių džiovintuvas ypač patiks tiems, kurie ieško optimaliausio kainos ir kokybės santykio. Už pakankamai nedidelę kainą galėsite patogiai džiovinti vaisius ir grybus pasirinkę vieną iš dviejų temperatūros nustatymų. Taip pat čia rasite ir maitinimo indikatorių, apsaugą nuo perkaitimo bei keturias išimamas lentynėles – neintensyviam džiovinimui tokių galimybių tikrai turėtų pakakti.

Susipažinus su visais šiais modeliais, geriausios vaisių džiovyklės paieškos neturėtų užtrukti. Pagalvokite, ko Jūs patys tikitės iš šių prietaisų ir kokioms specifikacijoms teikiate pirmenybę – tai turėtų palengvinti pasirinkimo procesą. Tačiau jeigu vis dar kyla klausimų, parengėme Jums patarimus, kaip pasirinkti džiovyklę. 

moderni vaisiu dziovykle su vaisiais salia ant stalo virtuveje

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.6/5
11 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?