Naudingi patarimai

Kaip dekoruoti paauglio kambarį tapetais

Didelis tapetų pasirinkimas
2021 10 01
modernus ir jaukus paauglio kambario interjeras

Remontas namuose yra ilgas ir sudėtingas procesas. Be visų jo keliamų nepatogumų dar prisideda šeimos ginčai ir nesutarimai, kai reikia rinktis sienų spalvas ar baldus. O kai kalba pasisuka apie jaunuolio kambario dekoravimą, galima tikėtis ir labai griežtų pozicijų.

Paauglio kambario įrengimas ir dekoravimas yra rimtas iššūkis visiems. Paaugliai dažnai tvirtai žino, ko nori, o perkalbėti juos gali būti sunku. Dažniausiai tie norai nesutampa su tėvų požiūriu, todėl jeigu norite dekoruoti pagal save, o jaunuolis – pagal save, turėtumėte nusileisti ir paisyti savo vaiko norų. Paauglystė yra labai jautrus etapas, todėl jeigu darysite priešingai, tikėtina, kad kils konfliktas, kurio mažiausiai norėtųsi, ypač kai priežastis – sienų dekoravimas.

paaugles kambario interjeras su akcentiniais tapetaispaauglio kambario interjeras su akcentiniais tapetais

Jaunuoliai dažnai turi mėgstamą stilių, dievaičius, kurie gali būti dainininkai arba personažai. Jeigu jūsų sūnus ar dukra kažką dievina, puiku, tai bus jums pagalba ir užuominos dekoruojant kambarį. Tačiau dalis tėvų tikrai susiduria su apatišku požiūriu, kuomet paauglys pasako, kad jam nereikia, jis nenori ir visas šitas kambario remontas apskritai yra nesąmonė. Tokiu atveju reikės pasitelkti keletą gudrybių ir surasti visoms pusėms tinkamiausią sprendimą.

Nuo ko pradėti paauglio kamabrio atnaujinimą?

Pirmiausiai išsiaiškinkite, kokia spalva turėtų vyrauti. Ar visas kambarys turi atrodyti vienodai, ar tik viena siena. Tuomet aptarkite ir išrinkite viską, kas bus kambaryje – lovą, stalą, spintą, dekoro detales. Įtraukite savo vaiką į planavimą, leiskite jam spręsti ir rinktis. Kad būtų paprasčiau, galite savo paaugliui vaikui papasakoti, kokie galimi variantai, kokią jūs turite viziją, ypač, jeigu jaunuolis nėra tvirtai apsisprendęs dėl būsimo kambario vaizdo.

Savitą stilių lengviausia sukurti naudojant tapetus – ar norėsite sukurti džiunglių motyvus, ar kosmoso erdvę, tapetai vienareikšmiškai greičiausias ir paprasčiausias sprendimas. Keletas patarimų, kaip dekoruoti jaunuolio kambarį tapetais ir kokie variantai galimi.

paauglio kambarys su kosmoso ir juros tapetais


Vienspalviai tapetai

Ne paslaptis, kad paauglių norai ir mėgstami dalykai keičiasi labai greitai, todėl nenustebkite, jeigu keisti sienų dekorą reikės pakankamai dažnai.