Naudingi patarimai

Kamado BONO produkcija – išskirtiniams grilio patiekalams

Didelis Kamado Bono kepsninių, grilių pasirinkimas
2020 03 16
vyras naudojasi kamado bono kepsnine ir aksesurais

Filosofija ir bendruomenė

Nuo pat pradžių Kamado Bono turėjo tikslą ne tik parduoti kepsninę, tačiau ir padėti, parodyti klientui plačias griliavimo galimybes, smagumą, išmokyti teisingai kepti, edukuoti ir tokiu būdu įtraukti į BBQ kultūrą apskritai ir kartu padėti suprasti, kad gerai griliuoti yra paprasta. Tai gali visi. Easy to be perfect.- tapo Kamado Bono šūkiu, kuriuo vadovaujamasi iki šiol.

Kamado BONO įkūrė ir administruoja didžiausią Baltijos šalyse grill ir BBQ grupę ,,Lithuania grilling & smoking”. Grupė įkurta klientų patogumui, siekiant parodyti, ką galima daryti su griliumi ir tokiu būdu paskatinti juos griliuoti. Tai didžiausia Lietuvoje informacinė platforma apie griliavimą, receptus, patarimus, technikas bei organizuojamus grill renginius. Kamado Bono administracija grupėje dirba 24/7, todėl jeigu kažkas nepavyksta ar kyla klausimų, nariai visada sulaukia pagalbos. Tai itin aktyvi ir mėgstama grupė, kuri aktyviai auga ir šiai dienai vienija daugiau nei 45 tūkstančius narių.

Technologija ir pranašumai

  • Kamado BONO yra daugiafunkcinis keramikinis įrenginys. Tai ir grilius, ir orkaitė, ir rūkykla viename. Kepsninės gaminamos keturių dydžių: Minimo, Media, Grande, Limited.
  • Kamado BONO į kliento namus atvyksta su gausia bazine komplektacija, kuri leidžia iš karto mėgautis visais giliaus privalumais. Kepsninės bazinę komplektaciją sudaro (Media, Grande, Limited modeliai) keramikinė kepsninė su stovu, šoniniais padėklais su kabliukais, inovatyvi stiklo pluošto tarpinė, dviejų zonų kepimo sistema, du pusiniai deflektoriai, puodo/kazano laikiklis, keramikinis vištos stovas, pelenų valymo įrankis, kepsninės dangalas. Minimo modelio bazinę komplektaciją sudaro: keramikinė kepsninė su stovu ir dviem rankenomis, inovatyvi stiklo pluošto tarpinė, itin storas karščio deflektorius, pelenų valymo įrankis, kepsninės dangalas, nerūdyjančio plieno žnyplės grotelėms.
  • Kamado BONO, kaip ir visi garsiausi pasaulio kamado kepsninių gamintojai naudoja ugnies žiedo ir ugniadėžės kombinaciją kepsninės viduje. Tai daroma ne veltui, o tam, kad sumažinti kepsninės vidaus įndėklų skilimo tikimybę, nes karščio krūvis yra padalinamas į kelias dalis. Taip Jūsų Kamado BONO tarnaus ilgiau.
  • Kamado BONO yra visada priekyje su inovacijomis, todėl savo kepsninėse naudoja tik naujos kartos stiklo pluošto tarpines su metalo fibra viduje. Tai praktiškai nesudėvima tarpinė, kuri, skirtingai nei dažnai naudojamos medžiaginės tarpinės, tarnaus ypatingai ilgai. 
  • Kamado BONO keramika ir metalinės vidaus dalys yra sertifikuotos Vokietijos TUV laboratorijoje, todėl dėl jos tinkamumo sąlyčiui su maistu ir kokybe klientai gali būti ramūs.
  • Kamado BONO fiziniams asmenims teikia neribotą garantiją (lifetime) visoms keramikinėms kepsninės dalims (korpusui, ugniadėžei, ugniažiedžiui, deflektoriams).
  • Kamado BONO visada siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Kepsninės

Kamado Bono turi keturis kepsninių modelius: Minimo, Media, Grande, Limited. Kurią pasirinkti, priklauso nuo žmonių skaičiaus, kuriam gaminate ir patiekalo, kurį norite matyti ant savo stalo. Mažiausias Minimo modelis yra pramintas ,,kelioniniu“ modeliu. Dėl savo žemo stovo patogiai transportuojamas, todėl puikiai tinka išvykoms. Media modelis rekomenduojamas nedidelei šeimai, Grande – populiariausias modelis, skirtas didelеi šeimai, kuri dažnai sulaukia ir draugų būrio ar mėgstantiems gaminti daugiau ar įvairius patiekalus vienu metu, Limited – restoranų verslui.


Aksesuarai ir priedai kepsninėms

Kamado Bono siūlo platų spektrą kepsninės aksesuarų Jūsų patogiam, įdomiam ir įvairiam kepimui: nuo kokybiškų kepsninės aksesuarų, praplečiančių kepsninės galimybių ribas, griliaus įrankių, valymo reikmenų iki receptų knygų.


Priedai rūkymui ir kepimui

Aukščiausios kokybės Texas Club medžio anglis, kruopščiai atrinktos, pasaulyje pripažintos medienos kubeliai ir drožlės rūkymui, kepimo lentelės.