Naudingi patarimai

Kompiuteris žaidimams: kokį pasirinkti?

Platus kompiuterių žaidimams pasirinkimas
2018 01 08
kompiuteris zaidimams

Renkamės gerą stalinį kompiuterį žaidimams

Šiuolaikiniai kompiuteriniai žaidimai tai neeilinė technika, kuri džiugina grafika, siužetu, fizika. Tuo pačiu, tai būtent jie priverčia virtualių pramogų entuziastus reguliariai atnaujinti kai kuriuos komponentus ar net nusipirkti naują įrangą, jei turima yra kelių metų senumo.

Žinoma, daugelį žaidimų galima žaisti ir vidutinės klasės kompiuteriu, bet tuomet gali jaustis sklandumo, detalumo ir tobulos grafikos trūkumas. Todėl tikri žaidimų entuziastai yra pasiruošę išleisti labai dideles sumas, kad dėmesio verti žaidimai veiktų sklandžiai.

Deja, egzistuoja dar viena problema su kompiuteriniais žaidimais – kiekvienais metais pasirodo vis nauji, stipresni ir sudėtingesni žaidimai, kurių esami komponentai nesugeba apdoroti norima kokybe. To pasėkoje žaidėjai nuolat turi atnaujinti savo turimą įrangą: pirkti vaizdo plokštę, procesorių, atmintį RAM arba net pagrindinę plokštę.

Nešiojamų žaidimų kompiuterių reitingas

Norėdami turėti visą žaidimų rinkinį, turėtumėte pagalvoti apie pakankamai dideles patalpas, stiprų maitinimo šaltinį, efektyvų vėsinimą – o viskas tai reikalauja gan didelių sąnaudų. Tačiau tai nereiškia, kad kompiuteriui žaidimams reikia išleisti 1300 – 2300 eurų, nes ir pigesni vienetai gali suteikti aukštos kokybės pramogas.

Stalinis kompiuteris žaidimams ar nešiojamasis kompiuteris?

Tiems, kas tik pradeda savo žaidimų nuotykius, kyla labai daug klausimų. Vienas dažniausių yra: kokį kompiuterį pasirinkti – stalinį ar nešiojamąjį. Žinoma, iš pradžių turite užduoti sau klausimą, kaip bus naudojamas kompiuteris. Tipiškas nešiojamasis kompiuteris žaidėjams yra labai brangus, o už tą pačią sumą galima sukomplektuoti žymiai efektingesnį stalinį kompiuterį.  Todėl, jei kompiuteris nebus perkeliamas ir naudojamas, pvz. kelionėse (nors Jūs turite suprasti, kad žaidimų nešiojamieji kompiuteriai yra dideli ir sunkūs), geriau pasirinkti tradicinį sprendimą.

Stacionarių žaidimų kompiuterių reitingas


Kas yra midi tower?

Midi tower tai vidutinio dydžio kompiuterio korpusas. Tokiame korpuse galima sumontuoti nuo 3 iki 4 didelių diskų ir 2 mažus diskus. Midi tower yra labiausiai paplitęs korpuso tipas. Jis jungia funkcionalumą ir daugeliui vartotojų prieinamą dydį. Midi tower tai kompromisinis variantas tarp big tower ir mini tower.

Kompiuterio žaidimams privalumai ir trūkumai

Privalumai Trūkumai
Palyginti pigus Mobilumo stoka
Galimybė lengvai patobulinti Užima daugiau vietos
Už panašią kainą galima sukomplektuoti produktyvų vienetą
Gebėjimas kurti labai pažangią įrangą

Nešiojamojo kompiuterio žaidimams privalumai ir trūkumai

Privalumai Trūkumai
Mobilus Mažesnis našumas nei stalinio kompiuterio už tą pačią kainą
Užima mažai vietos

Mažos patobulinimo galimybės (sunku pakeisti tokius komponentus kaip procesorius, pagrindinė plokštė ar vaizdo plokštė) 

Verta žinoti!

Svarstote apie naują kompiuterio komplektą? Mūsų padėjėjo dėka lengvai atrasite ir suderinsite komponentus, iš kurių norite sukurti savo konfigūraciją. Pasirinkite surinkimo paslaugą, jei norite, kad mūsų servisas surinkti Jums kompiuterį vietoj Jūsų. Sėkmės!

Komponentai:

Vaizdo plokštė

Be jos nebūtų įmanoma paleisti jokio žaidimo. Be to, tai ji yra atsakinga už vaizdo kūrimą ir pateikimą ekrane. Žaidimų rinkinių atveju būtina atsisakyti integruotos kortelės ir investuoti į išorinį grafinį išdėstymą (paskirtą). Šiuo metu vaizdo plokštes siūlo du gamintojai:

  • nVidia
  • AMD

Vaizdo plokščių reitingas