Naudingi patarimai

Aktyvus laisvalaikis lauke: kokie žaidimai privers pajudėti?

Didelis lauko žaidimų pasirinkimas
2021 03 29
tevai su vaikais zaidzia lauko zaidimus

Šiltuoju sezonu kur kas daugiau laiko praleidžiame lauke – tam, kad toks laisvalaikis būtų dar įdomesnis, praverčia ir lauko žaidimai. Jų pasirinkimas yra pakankamai platus, tad labai lengvai galima atrasti visą šeimą vienijančių ir aktyvai pajudėti leidžiančių užsiėmimų. Kuriuos iš jų verta išbandyti?

Badmintonas

Tai – smagus ir daugeliui puikiai pažįstamas žaidimas, kuris tikrai tinka visai šeimai. Jam neprireiks ir daugybės inventoriaus: užteks pasirūpinti raketėmis ir plunksnuotu kamuoliuku. Jei domina žaidimai lauke dviem, apie tokį užsiėmimą iš tiesų verta pagalvoti. Žaidimo tikslas – atmušti kamuoliuką taip, kad jis nenukristų savoje aikštelės pusėje ir pasistengti, jog to nepavyktų padaryti priešininkui.

zmones zaidzia badmintono zaidima


Petankė

Jei manote, kad lauko žaidimai visai šeimai turi būti ne tik aktyvūs, bet ir pernelyg neįpareigojantys, vertėtų apsirūpinti petankės kamuoliukais. Šį žaidimą galima žaisti tiek dviese, tiek ir komandomis. Pagrindinis jo tikslas – numesti kamuoliukus kuo arčiau pagrindinio taikinio. Tam prireiks ir taiklios rankos, ir geros strategijos, tad akivaizdu, kad nuobodu tikrai nebus!

merginos zaidzia petanke zaidima


Skraidančios lėkštės

Pasitelkus skraidančią lėkštę, galima išbandyti daugybę įvairių žaidimų – pavyzdžiui, mėtytis ja dviese, ratu ar konkuruoti, kam pavyks ją toliau nusviesti. Dėl nedidelio tokių gaminių svorio, toks žaidimas yra saugus ir Jūsų atžaloms. Jei norite pasirūpinti turiningu ir aktyviu jų laisvalaikiu, pasidomėkite, kokie yra populiariausi lauko žaislai vaikams – jie padės atžalas kur kas dažniau išvilioti į kiemą.

seima zaidzia su skraidancia lekste


Žiedų žaidimas

Šis žaidimas padės lavinti taiklumą ir leis smagiai praleisti laiką, o vaikai ugdys ir motorinius įgūdžius bei mokysis kantrybės. Taisyklės labai paprastos: mėtydami žiedus ant smeigtukų, turėsite pasistengti tai daryti geriau nei Jūsų varžovai. Tokiam žaidimui neprireiks daug vietos, tad jį patogiai galėsite pasiimti kartu su savimi – šis užsiėmimas gali tapti smagia vakarėlių ar šeimos išvykų pramoga.

zmones zaidzia ziedu zaidima