Naudingi patarimai

Šventinis makiažas Naujųjų 2021 metų sutikimui

Didelis lūpų dažų, blizgių, balzamų ir vazelinų pasirinkimas
2020 11 26
merginos ruosiasi naujuju metu vakareliui su sventiniu makiazu

Dažniausiai dar net nepasibaigus kalėdiniam šurmuliui, pradedame galvoti apie netrukus lauksiantį naujametinį vakarėlį – jei per Kalėdas įvaizdis buvo kiek kuklesnis, šios šventės metu galime sužibėti gerokai ryškiau. Svajojančioms tai padaryti, svarbu žinoti, koks naujametinis makiažas 2021 metų sutiktuvių metu bus madingiausias.

Ryškios vyšnių spalvos lūpos

tamsiai raudonos lupos naujiesiems metamsvysniu spalvos lupos makiaze

Turbūt kiekviena moteris, mėgstanti ryškų makiažą, žino taisyklę – arba ryškios lūpos ir lengvai padažytos akys, arba visai pastelinių spalvų lūpos ir ryškios akys. Tačiau, mados keičiasi, o taisyklės laužomos, nes 2021 metų makiažo tendencijos visai priešingos. Ryškias spalvas bus galima rinktis tiek lūpoms, tiek akims. Įspūdingai atrodys makiažas su vyšnių spalvos lūpomis (angliškai Cherry lips). Galite rinktis matinį arba blizgų variantą.

Nesenstanti raudonų lūpų klasika

raudonu lupu makiazasmakiazas naujiems metams red lipsnew years makiazas raudonos lupos

Tai visiškai klasikinis naujametinis makiažas, puikiai tiksiantis toms, kurios ieško laiko patikrintų sprendimų – tereikia išsirinkti ryškiausią, ilgai išliekantį lūpdažį ir pasirūpinti, kad jo spindesys vakaro eigoje išliktų toks pats. Tai itin moteriškas ir elegantiškas pasirinkimas, kurio tiesiog neįmanoma nepastebėti. Prie ryškiai raudonų lūpų dažų tiks tiek labai tamsios, tiek auksu tviskančios akys – tik nuo Jūsų priklausys, kaip ryškiai norėsite spindėti.


Kerinčios blizgančios akys

rozinis blizgus makiazas naujiesiems metamsblizguciu makiazas akims naujiesiemsblizganciu akiu makiazas makeup

Galima sakyti, kad tai kone populiariausias makiažas Naujiems metams, kuris savo pozicijų nepraranda metų metus. Priklausomai nuo savo šventinės aprangos, galite rinktis auksinius, sidabrinius, rožinius ar bet kokių kitų spalvų akių šešėlius – svarbiausia, kad jie būtų kaip įmanoma blizgesni. Jei mėgstate drąsesnius sprendimus, pabandykite sumaišyti kelis skirtingus atspalvius. Įvaizdžiui sustiprinti dažnai paryškinama ir akių linija, o jei norisi dar daugiau, pridėkite ir ilgas blakstienas!


Populiarusis dūminis makiažas

duminis akiu makiazasduminiu akiu makiazas naujiesiems metamsduminis makiazas makeup naujieji metai

Tai dar vienas pakankamai saugus šventinis makiažas, kurį galima pritaikyti ne tik Naujiesiems metams, bet ir bet kuriai kitai progai. Visgi, jei šio vakarėlio metu norite atrodyti išskirtinai, nusistovėjusias taisykles galite šiek tiek patobulinti – tam ir vėl pasitarnaus blizgučiai. Akių kampučius papuošusios ryškiomis detalėmis, sukursite išskirtinį įvaizdį. Tam ypač tinka auksiniai atspalviai, tačiau drąsiai galite išbandyti ir kitus variantus.