Naudingi patarimai

Vonios interjeras 2021: populiariausios tendencijos

Didelis vonios kambario baldų pasirinkimas
2021 01 13
modernus ir minimalistiskas vonios kambarys

Nors vonios kambarį atnaujiname pakankamai retai, visuomet norisi, kad šios patalpos interjeras atitiktų vyraujančias tendencijas ir madas – tarp jų galime atrasti naujų idėjų ir išplėtoti dar funkcionalesnę bei patogesnę erdvę. Jei šiuo metu svarstote apie pokyčius ar ieškote naujų detalių, susipažinkite, kokios vonios interjero idėjos 2021 metais bus pačios populiariausios.

Dar mažiau taisyklių

geltonas vonios kambarys tendencijos idejoskriaukles detales prabangiam vonios kambario ivaizdziuiprabangios detales vonios kambario interjerui

idomios interjero detales vonios kambaryje

Jau kelerius metus galime stebėti vonios kambario tendencijų virsmą – šiose erdvėse vis rečiau naudojami klasikiniai balti atspalviai, poliruota keramika ir perdėtai nesistengiama sukurti švaros pojūčio. Šiais metais eksperimentuoti siūloma dar drąsiau. Kaip tai padaryti? Prašmatnumą derinkite su modernumu, rinkdamiesi plyteles rinkitės įdomesnes geometrines formas ir ryškesnius jų atspalvius, nevenkite naujųjų technologijų ir visapusiškai pasitelkite fantaziją. Nėra priežasčių, kodėl ši erdvė negalėtų tapti stiliumi ir grožiu alsuojančia namų zona!


Kompaktiškas gyvenimo būdas

Nedidelė vonia – ne pasiteisinimas, o dar vienas būdas, kaip sukurti išskirtinę aplinką. Būtent tokiu šūkiu pastaruoju metu paremtos vonios tendencijos. Interjero dizaineriai siekia įrodyti, jog tiek tualeto kambario, tiek mažos vonios interjeras gali būti ypatingas ir originalus. Nors išsaugoti prabangią stilistiką ir tuo pačiu neprarasti funkcionalumo nėra itin paprasta, vadovaudamiesi keliomis paprastomis mažo vonios kambario interjero taisyklėmis, galite sukurti labai patogią aplinką.

modernios detales mazam vonios kambariuimazo vonios kambario interjerasjuodi aksesuarai vonios kambariui

mazas vonios kambarys ir jo interjeras

Erdvės trūkumo net nepajausite – priešingai, kaip tik maksimaliai galėsite išnaudoti jos suteikiamus privalumus. Kadangi medžiagų reikia mažiau, galite leisti vonios kambariui naudoti prabangesnius dekoro elementus ar bent jau vieną išskirtinę detalę, kuria gali tapti kriauklė, dušo kabina ar bet kuris kitas įrenginys.

Tvirtos juodos spalvos pozicijos

juodos detales vonios kambario interjeruijuodos spalvos vonios kambario interjerasjuodos matines detales vonios kambariui

tamsiu atspalviu vonios kambarys

Šie tonai leidžia plėtoti itin šiltą ir elegantišką vonios kambario atmosferą, todėl vis dažniau juos siūloma naudoti ne tik itin erdviose, bet ir mažesnės erdvės vonios interjerui. Vis rečiau manoma, kad vizualiai šie atspalviai vonios kambarį gali sumažinti. Ateinančiais metais vonios interjero dizainas bus paremtas juodais matiniais paviršiais, tamsiais dušo rėmais ir kitomis panašiomis detalėmis. Būtent detalėse šie atspalviai atsiskleis geriausiai – taip pavyks išvengti nuobodžios ar niūros aplinkos, tačiau erdvėje lengviau išlaikysite gilumą ir interjero solidumą. Galite rinktis ir kitus tamsius atspalvius ar miksuoti juodą spalvą su ryškiais akcentais – ji lengvai derinama, tad dekoruojant vonią, su iššūkiais šiuo atveju neteks susidurti.