Naudingi patarimai

Atsikratykite papildomų kilogramų namų aplinkoje

Didelis treniruoklių pasirinkimas
2019 05 17
moteris sportuoja namuose

Svorio metimas – viena iš tų temų, kurios aktualios visus metus, tačiau labiausiai savo kūno linijomis susirūpiname atšilus orams. Klausimas, kaip greitai numesti svorio, neramina kiekvieną, kuris žiemos metu šiek tiek atleido vadžias – jei ši situacija pažįstama ir Jums, nuleisti rankų nevertėtų. Su papildomais kilogramais galite atsisveikinti net ir tuomet, jeigu nesate pasiryžę lankytis treniruoklių salėje – ją puikiai atstos ir sportas namų aplinkoje. Šį kartą pakalbėsime apie skirtingus treniruoklius ir jų suteikiamas naudas.

Bėgimo takelis

Ne paslaptis, jog bėgant galime sudeginti ypač daug kalorijų, o tuo metu dirba ne tik mūsų kojų raumenys, bet ir visas kūnas. Jei svarstote, kaip numesti svorio nuo pilvo, ši sporto šaka taip pat gali būti naudinga. Tiesa, patys bėgimo takeliai nėra labai kompaktiški, todėl iš anksto turėtumėte pagalvoti, ar toks treniruoklis tilps Jūsų namuose – jei taip, jau dabar galite pradėti ieškoti mažesnių dydžių rūbų!


Elipsinis treniruoklis

Elipsiniai treniruokliai priverčia dirbti mūsų kūno „viršų“ ir „apačią“, todėl tokios treniruotės metu taip pat galima sudeginti nemažai kalorijų. Nors iš esmės šie treniruokliai panašūs į bėgimo takelius, naudojantis šiais prietaisais, mažiau apkraunami sąnariai – tai reiškia, jog ir traumų rizika bus mažesnė. Vietos šiems treniruokliams taip pat prireiks nemažai, tačiau galima pasidžiaugti tuo, jog jie bus kur kas tylesni nei prieš tai minėtieji takeliai.