Naudingi patarimai

Sportas namuose: ką reikia žinoti ir kokį inventorių pasirinkti?

Didelis treniruoklių, treniruočių įrangos pasirinkimas
2020 01 27
kaip sportuoti namuose

Tiek kurdami naujų metų planus, tiek ruošdamiesi šiltajam sezonui, dažnai pasižadame sau, jog galų gale pradėsime sportuoti, tačiau kai tenka šiuos pažadus paversti realybe, atrandame daugybę pasiteisinimų. Ypatingai dažnai minima laiko stoka – jei ir Jūs dažniausiai pasiteisinate būtent šia priežastimi, sportas namuose bus vienas geriausių sprendimų. Tam tereikia motyvacijos ir tinkamo sportinio inventoriaus, kurį padėsime Jums pasirinkti.

Kaip sportuoti namie, kad pasiektumėte trokštamų rezultatų?

Ne paslaptis, jog skirtingi pratimai ir treniruokliai stiprina skirtingas mūsų kūno vietas, todėl pirmiausia reikėtų aiškiai apsibrėžti, kokių tikslų siekiate ir būtent pagal tai ieškoti sau labiausiai tinkančio inventoriaus.

Svorio metimas

Norėdami sumažinti skaičius, matomus užlipus ant svarstyklių, turėtumėte pirmenybę teikti šiems treniruokliams:

  • Kardiotreniruokliai. Bėgimo takeliai, dviračiai ir elipsiniai treniruokliai minimi kaip itin patikimi riebalų degintojai, todėl juos ypač pravartu pasitelkti metant svorį. Kiekvienas iš jų gali pasiūlyti ir daugiau skirtingų privalumų, todėl teks gerai pagalvoti, kurį kardiotreniruoklį pasirinkti.
  • Steperiai treniruokliai. Gerokai kompaktiškesni ir neretu atveju – pigesni nei prieš tai minėtieji treniruokliai, steperiai taip pat padės atsisveikinti su pakankamai dideliu kalorijų skaičiumi. Jums tereikės nuoširdžiai paplušėti!


  • Irklavimo treniruokliai. Šie treniruokliai priverčia dirbti daugybę Jūsų kūno raumenų, taigi per pakankamai trumpą laiką įmanoma ženkliai priartėti prie savo tikslo.