Naudingi patarimai

Kokį pientraukį rinktis - rankinį ar elektrinį?

Didelis pientraukių pasirinkimas
2019 06 01
nėščia moteris rankose laiko pientraukį

Kūdikio maitinimas krūtimi daugeliui mamų iš pradžių gali sukelti šiokių tokių nepatogumų – ypač tuomet, jei situacija nesiklosto taip gerai, kaip buvo tikėtasi. Tokiais atvejais ypatingai praverčia pientraukis, kurį mielai pasitelkia ir tos mamos, kurios nusprendžia sugrįžti į darbą ar tiesiog dėl vienų ar kitų priežasčių negali visos dienos praleisti su naujagimiu.

Kas yra pientraukis, paaiškinti nesunku – jo pagalba į buteliuką surenkamas krūtyse esantis pienas. Tačiau kur kas sunkiau nuspręsti, koks pientraukis geresnis: elektrinis ar rankinis? Kad į šį klausimą atsakyti būtų paprasčiau, pravartu palyginti pagrindines šių modelių savybes.


Efektyvumas

Šiuo klausimu neabejotinai laimėtų elektriniai pientraukiai – turint tokį modelį, Jums pačioms nereikės įdėti jokių pastangų. Tuo tarpu rankinio pientraukio naudojimas dažnai laikomas pakankamai sudėtingu ir netgi šiek tiek varginančiu darbu. Tai bene pagrindinė priežastis, kodėl kūdikio maitinimas motinos pienu iš buteliuko naudojant elektrinį pientraukį yra kur kas dažniau rekomenduojamas toms mamoms, kurios planuoja tai daryti dažnai – komfortas bus nepalyginamai didesnis.

Be to, dažnai teigiama, kad elektrinio pientraukio nauda yra didesnė, kadangi jis gali padėti kovoti su pieno kaupimosi ir išsiskyrimo problemomis. Pieno traukimas prilygsta lengvam masažui, todėl jei abejojate, ar pientraukis skatina pieno gamybą, išbandę tokį modelį, galėsite pastebėti teigiamus rezultatus.

Komfortas esant ne namuose

Šiuo atveju čempionais taptų rankiniai pientraukiai, daugelį sužavintys savo lengvumu ir kompaktiškesniu dydžiu. Visgi, kelionėse ne tik ši savybė leidžia jiems įgyti pranašumą – rankiniams pientraukiams nereikalingas maitinimas, tad ir Jums nereikės rūpintis, kur ir kaip šį prietaisą pakrauti. Žinoma, pientraukio sterilizavimas ir plovimas bus reikalingas nepriklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksite, tačiau išvykose patogiau jausitės su rankiniu modeliu.

Triukšmingumas

Rankiniai pientraukiai yra kur kas mažiau triukšmingi – ši ypatybė ypač sužavi tas, kurios nori pieną nusitraukti kaip įmanoma tyliau. Žinoma, jei dažniausiai tai darysite namuose, elektrinio pientraukio triukšmas tikrai netrukdys. Be to, elektrinių prietaisų gamintojai nuolat tobulina šias technologijas ir labai tikėtina, kad savo tylumu netrukus jie visiškai nenusileis rankiniams įrenginiams. Svarstydami, koks elektrinis pientraukis geriausias, nepamirškite atsižvelgti į aprašymą ir kitų pirkėjų atsiliepimus – nustebsite, jog rinkoje yra ne vienas pakankamai tylus modelis!

Kaina

Pigesnis šiuo atveju ir vėlgi būtų viengubas ar dvigubas pientraukis, valdomas rankiniu būdu, tačiau neskubėkite daryti išvadų. Kūdikio maitinimas 10 mėnesių ar kitą panašų laikotarpį reikalaus nemažai Jūsų pastangų, tad jeigu ruošiatės pientraukį dažnai pasitelkti į pagalbą, galbūt verta investuoti į asmeninį komfortą? Tuo labiau, kad skirtumai nėra tokie ženklūs, o kainos tikrai prieinamos kiekvienam. Tačiau tai priklauso tik nuo Jūsų pačių – jei pientraukis bus naudojamas pakankamai retai, nėra prasmės pirkti brangesnio modelio.

Įvertinę visas šias pientraukių savybes, nesunkiai apsispręsite, kuris variantas Jums tinka labiau: jei esate orientuota į komfortą, rinkitės elektrinį prietaisą, o jei siekiate sutaupyti – ieškokite rankinio modelio. Abiejų šių tipų pientraukiai palankiomis kainomis parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.5/5
8 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?