Naudingi patarimai

Padangos: kaip pasirinkti?

Platus universalių padangų pasirinkimas
2020 02 26
ivairiu rusiu padangos skirtingiems sezonams bei modeliams

Kad ir kaip kruopščiai prižiūrėtume savo automobilį, galiausiai ateina laikas įsigyti naują padangų komplektą. Klausimas, kokias padangas rinktis žiemai ar vasarai, pakankamai keblus: yra daugybė niuansų, kuriuos tenka apgalvoti. Tad nuo ko reikėtų pradėti?

Padangų tipai pagal sezoniškumą

Yra keletas skirtingų padangų tipų, apie kuriuos turėtumėte žinoti. 

Vasarinės padangos

Jos puikiai pritaikytos mūsų šalies orams ir džiugina stabiliomis kelionėmis tiek esant sausrai, tiek stipriai palijus. Renkantis vasarines padangas, svarbu žinoti, jog gilesnis raštas užtikrina didesnį saugumą šlapiuose keliuose.


Žieminės padangos

Geresnius sukibimo ir sustojimo rodiklius turinčios padangos yra dar kelių skirtingų tipų, tad jeigu Jūsų laukia padangų keitimas į žiemines, turėtumėte atidžiau susipažinti su galimomis opcijomis.


Šiuo atveju ypatingai svarbus ne tik kelionių komfortas, bet ir saugumas – juk ne visuomet galėsime važinėti puikiomis oro sąlygomis. Tam, kad išsirinktumėte pačius tinkamiausius gaminius, parengėme Jums patarimus, kaip pasirinkti žiemines padangas.

Universalios padangos

Tikriausiai jau ne kartą esate įsitikinę, jog universalių dalykų nebūna ─ jei taip, nenustebinsime Jūsų aptardami ir šias padangas. Nors iš esmės jos yra pritaikytos įvairioms oro sąlygoms, atėjus žiemai, ilgesnių (o kartais ─ net ir visiškai trumpų) išvykų rekomenduojama vengti. Žinoma, jų kaina yra gerokai žemesnė, tad jei vertinate praktiškus sprendimus ir automobilį naudojate labai retai, tokių padangų Jums tikrai užteks.