Naudingi patarimai

Pilkas svetainės interjeras

Didelis svetainės baldų pasirinkimas
2021 03 26
pilkas ir modernus svetaines kambario interjeras

Pilka spalva ne vienerius metus dominuoja tendencijų sąrašuose, o platus jos atspalvių pasirinkimas ją leidžia pritaikyti praktiškai bet kurioje erdvėje. Ne išimtis yra ir gyvenamasis kambarys – tiek svetainės baldai, tiek sienų, grindų apdaila ar kitos detalės gali būti pilkų atspalvių. Jei nuspręsite, kad būtent ši spalva turėtų dominuoti Jūsų svetainės interjere, pasitelkite vieną iš žemiau įvardintų idėjų.

Minimalistinis dizainas

Derinant pilkus atspalvius svetainei, puikiai tinka minimalistinis stilius, suteikiantis modernumo.  Vengiant nuobodumo rinkitės skirtingus neryškius raštus, įterpkite vieną kitą spalvą, tai labai  pagyvins. Papildomo jaukumo suteiks ir dekoratyvinės pagalvėlės, kilimai ar užklotai, kurie gali būti pačių įvairiausių atspalvių.

Ne paslaptis, jog minimalistiniais sprendimais paremtas ir populiarusis skandinaviškas stilius. Tokios interjero idėjos svetainei taip pat yra labai populiarios, tad atidžiau susipažinę su pagrindiniais principais, galėsite sukurti labai žavingą aplinką.

minimalistinis pilkos svetaines dizainas


Klasikinė elegancija

Klasikos gerbėjai gali drąsiai komponuoti pilkus šviesius tonus. Šviesūs pasirinkimai optiškai padidins erdvę, bei suteiks lengvumo, šiuolaikiškumo. Tačiau lygiai taip pat nenutolsite ir nuo klasikinio interjero principų.

klasikinis pilkos svetaines interjeras

Tam, kad bendra erdvė būtų dar elegantiškesnė ir rafinuota, papildomai pasitelkite architektūrinius lipdinius, paveikslus, „kuokštines“ sofas ir kitus būtent klasikiniam stiliui priskiriamus baldus. Ypač pravartu išnaudoti įdomesnes jų formas, kurių tokioje stilistikoje tikrai netrūksta. Tuomet net ir nenaudodami daugybės kitų atspalvių, galėsite sukurti klasikinę, tačiau labai jaukią ir subtilią svetainės aplinką.


Žaismingi kontrastai

Siekiant linksmo ir žaismingo įspūdžio, derinkite šiltus bei šaltus atspalvius, sukuriant įdomius  kontrastus. Pagyvinkite augalais, dekoruokite raštais. Tam puikiai tiks kilimėliai, lentynos, stiliukai ar įmantresni šviestuvai – pasistenkite, kad erdvei nepritrūktų gyvybės. Atminkite, jog pilką spalvą galima suderinti praktiškai su bet kuriais kitais atspalviais, tad šiuo atveju tikrai galite drąsiai eksperimentuoti ir pasistengti, kad interjeras iš tiesų būtų išskirtinis.

zaismingas pilkos svetaines interjeras