Naudingi patarimai

Pilkas miegamojo interjeras

Didelis miegamojo baldų pasirinkimas
2021 03 26
Pilkas miegamasis kambarys su moderniais baldais

Pilkas miegamojo interjeras

Pilka spalva dažniausiai yra minima kaip viena neutraliausių ir lengviausiai derinamų, todėl nieko stebėtino, kad ji labai dažnai pasirenkama ir interjere. Pilkas miegamasis taip pat nėra naujiena: tiek miegamojo baldai, tiek ir pagrindinė apdaila gali būti būtent tokios spalvos. Nusprendę plėtoti tokį interjerą, turėsite galimybę rinktis iš daugybės skirtingų idėjų – siūlome susipažinsite su populiariausiomis iš jų.

Šviesiai pilki atspalviai

Pilkame interjere pasirinkus šviesius atspalvius, lengvai nesuklysite norėdami sukurti jaukią, švarią,  bei estetišką aplinką. Tokie šviesūs tonai ypač gerai dera su balta spalva – ją galite naudoti rinkdamiesi sienų dekorą ar pirkdami papildomus baldus bei aksesuarus. Fotelis, stalinė lempa, kosmetinis staliukas – tai tik keletas tokių variantų.

pilku atspalviu miegamojo interjeras

Tam, kad kambaryje iš tiesų būtų jauku, daug dėmesio reikėtų skirti ir apšvietimui – apie tai daugiau skaitykite straipsnyje: Miegamojo apšvietimo idėjos.


Jaukus paprastumas

Šviesiai pilki, švelnūs atspalviai puikiai tiks ir pagrindinei kambario apdailai – jais galite dekoruoti sienas, grindis ar netgi pagalvoti apie pilką spintą. Tam, kad kambariui nepritrūktų gyvybės ir charakterio, galima eksperimentuoti su įvairiausiais patalynės atspalviais.

Šiuo atveju neįmanoma suklysti – galėsite rinktis tiek ryškius, tiek margus ar kitaip dekoruotus jos modelius.

Be to, tokia apdaila puikiai gali išryškinti kitus unikalius kambario akcentus, kurie patalpoje pirmiausiai turėtų atkreipti Jūsų dėmesį. Jei jau dabar žinote, kad ant sienos kabinsite ryškesnį paveikslą ar pirksite įdomesnės spalvos lovą, pilkame fone tokie sprendimai žiūrėsis itin žaviai.

Elegantiška atmosfera

Pilka spalva miegamajame leidžia išplėtoti ir labai klasikinį interjerą – jei tokia stilistika Jums prie širdies, pravartu pasirūpinti keliomis tokiomis detalėmis. Klasikiniai elementai interjerą paverčia rafinuotu, elegantišku stiliumi, tačiau norint nepasimesti tarp  dekoro įvairovės, geriau rinktis ne daugiau kaip du dėmesį atkreipiančius, ryškius ornamentus apdailoje. Taip išsaugosite patalpos subtilumą ir jaukumą.

klasikinis pilko miegamojo kambario interjeras

Jei norisi šiek tiek prabangos, įkvėpimo paieškokite viešbučio interjeruose. Lengvu prašmatnumu alsuojančią aplinką padės sukurti tekstūriniai tapetai, lovos su minkštu galvūgaliu ir keletas juodų akcentų (juos galima derinti ir su auksinėmis detalėmis). Jei surasite vietos ir patogiam foteliui, tokiame kambaryje norėsis praleisti kuo daugiau laiko.


Tamsesni tonai

Nors dažniausiai kurdami interjerą tamsių spalvų stengiamės privengti, šiuo atveju galima padaryti išimtį. Pilkų atspalvių miegamasis gali būti keliais tonais tamsesnis nei kiti kambariai, nes miegamajame  nereikalaujama daug šviesos. Pasinaudodami tuo, galite rinktis tamsesnę sienų apdailą ar netgi baldus – tokia aplinka bus jauki ir atpalaiduoti, o būtent to miegamajame ir norisi labiausiai.

tamsiai pilku tonu miegamasis kambarys

Pagyvinti kambarį galime įdomesniais augalų raštais. Patalpoje galite surasti vietos žaliuojančiam augalui ar, pavyzdžiui, įsigyti išskirtinai atrodantį kilimą. Tokios puošmenos ypač svarbios tuomet, jei pati erdvė yra tamsesnė, todėl jos dažnai minimos tais atvejais, kai aptarinėjamos miegamojo idėjos palėpėje.