Knygynų tinklas VAGA

4.9/5

Pardavėjo vertinimas skaičiuojamas iš klientų vertinimų apie prekės pakavimą ir pristatymą, neįskaičiuojant pačios prekės vertinimo.

Knygynų tinklo VAGA knygos ypatingai palankia kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvėje. Itin platus kūrinių asortimentas ir sutaupyti leidžiantys išpardavimai. Ilgiau kaip 20 metų sėkmingai gyvuojantis tinklas gali pasiūlyti išskirtinai plačią knygų įvairovę, kurioje sau tinkamų kūrinių atras net ir patys išrankiausi skaitytojai. Nesvarbu, ar prireiks lavinamosios literatūros vaikams, norėsite tobulėti patys ar ieškosite įkvepiančio kūrinio draugams, bent kelios VAGA knygos neabejotinai atkreips Jūsų dėmesį. Pasauliniai bestseleriai, žymiausia mūsų šalies autorių kūryba ir visiems skoniams pritaikyta žanrų įvairovė – tai tik nedidelė dalis Jūsų laukiančių privalumų. VAGA knygos yra parduodamos internetu, tad vos tik atradę laisvą minutę galėsite iš arčiau susipažinti su visu pasirinkimu!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Pardavėjas nuo 2020 m.

Skaičiuojama, nuo kada pardavėjas pradėjo prekiauti vienoje ar keliose iš parduotuvių: Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

98 % pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją.
Parduota prekių: daugiau nei 15000.

Bendras pardavėjo parduotų prekių skaičius perkant Lietuvoje – Pigu.lt, Latvijoje – 220.lv, Estijoje – Kaup24.ee.

Filtras