Fightershop
  • Pardavėjas nuo 2020 m.
  • Parduota prekių: daugiau nei 100

FighterShop bokso reikmenys: įvairių dydžių bokso maišai, treniruočių kamuoliukai ir kitos prekės ypatingai palankia kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvėje. Ši kompanija atstovauja vienus geriausių, profesionalių sportininkų pripažintus prekinius ženklus, tad jų siūlomi reikmenys visuomet pasižymi aukščiausia kokybe ir patikimumu. Susipažinkite su jais internetu – tai padaryti itin paprasta ir labai patogu!

  3495
Į krepšelį
1.5/5

Pripučiamas bokso maišas Knockdown, geltonas

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
716 / mėn.   9495
Į krepšelį

Bokso maišas "Royal" 120x40cm, 45 - 50kg

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
634 / mėn.   12995
Į krepšelį

Bokso maišas "Royal" 150x40cm, 50 - 55kg

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
  4495
Į krepšelį

Vaikiškas bokso maišas "Royal" 90x30cm

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
  3595
Į krepšelį

Pirštinės "Royal" Top Pro juoda - balta

Tipas: Pirštinės kovos menams
  2495
Į krepšelį

Treniruočių kamuoliukas AIMball 2in1

Tipas: Treniruočių inventorius
587 / mėn.   7795
Į krepšelį
2/5

Bokso maišas "Royal" 90x40cm 30-35kg

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
975 / mėn.   19995
Į krepšelį

Bokso maišas "Royal" 180x45cm 85-90kg

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
640 / mėn.   8495
Į krepšelį

Horizontalus bokso maišas "Royal" 90x32cm

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
975 / mėn.   19995
Į krepšelį

Bokso maišas "Royal" 180x45, 85-90kg

Tipas: Bokso maišai ir kriaušės
681 / mėn.   5195
Į krepšelį

Bokso pirštinės BGR-Champion-S, juodos/baltos

Tipas: Pirštinės kovos menams

FighterShop bokso reikmenys internetu

Tuomet, kai reikia apsirūpinti kovos menų atributika, verta apžiūrėti, ką gali pasiūlyti FighterShop. Ši kompanija atstovauja geriausius pasaulio kovos menų prekinius ženklus, todėl čia visuomet galite tikėtis kokybiškų reikmenų, tinkančių ir pradedantiesiems, ir profesionalams. Ją renkasi ne tik fiziniai asmenys, bet ir sporto klubai, mokyklos bei federacijos – su plačiu asortimentu galite susipažinti užsukę į mūsų parduotuvę.

FighterShop prekės: ką rinktis?

FighterShop asortimente rasite platų bokso maišų pasirinkimą. Juos pripažino daugelis Lietuvos ir užsienio profesionalų, tad patikimumu ir patvarumu Jums tikrai neteks abejoti. Kai kurie maišai taip pat turi specialias kilpas, leidžiančias juos pritvirtinti prie grindų ir taip sumažinti siūbavimą. Čia rasite įvairių formų ir dydžių bokso maišus, taigi nesunkiai surasite tinkamiausią. FighterShop siūlo ir vaikiškus jų modelius – jei auginate jaunąjį kovotoją, verta pagalvoti ir apie tokį variantą.

Daug dėmesio susilaukia ir specialūs treniruočių kamuoliukai, kurie lavinti savo įgūdžius leidžia praktiškai bet kurioje vietoje. Tikslumas, reakcija, koordinacija, koncentracija, tvirtesni krumpliai – tai tik keletas privalumų, kuriuos šis nedidelis treniruočių įrankis Jums galės suteikti. FighterShop asortimente neabejotinai rasite ir kur kas daugiau gaminių – atidžiau paskaitę jų aprašymus ir pasidomėję kitų kovotojų apžvalgomis bei atsiliepimais, labai lengvai atrasite sau pačius tinkamiausius. Jei norisi kokybės ir profesionalumo, ši kompanija yra būtent tai, ko ieškote.

FighterShop reikmenys pigiau

Ieškančius, kur FighterShop bokso reikmenys parduodami gera kaina, kviečiame užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir iš arčiau susipažinti su šios kompanijos pasiūlymais. Čia Jūsų lauks ir dažnai vykstančios akcijos bei išpardavimai – jų metu visą svarbiausią treniruočių atributiką galėsite įsigyti gerokai žemesne kaina.

Apsipirkti galėsite bet kada, vos tik suradę laisvą minutę, kadangi FighterShop reikmenys yra įsigyjami internetu: užsakę patikusius gaminius, neilgai trukus sulauksite jų pristatymo pageidaujamu adresu. Prekes galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo centrų: jie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje. Toks pristatymas yra nemokamas.

Skolinantis 24000 €, sutartį sudarant 45 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka - 1054 €, metinė palūkanų norma - 41,15%, mėn. sutarties administravimo mokestis - 000 €, sutarties sudarymo mokestis - 000 €, BVKKMN - 49,96%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 47430 €.