Performance serija
„Performance“ serija
Norisi parsinešti namo
OLED
OLED
Taip atrodo tikroviškumas
Ambilight
Ambilight
Išlaisvinkite dramą
Smart TV
„Smart TV“ televizoriai
Turinys pagal komandą
Garsiakalbiai
Garsiakalbiai
Kiekvienai jaudinančiai akimirkai
Priedai
Priedai
Atraskite daugiau

Philips produkcija

Daugiau kaip šimtą metų sėkmingai gyvuojanti Olandijos kompanija Philips yra pažįstama kiekvienam – per šį laikotarpį ji sparčiai išplėtė savo asortimentą ir tapo lyderiaujančia įmone daugelyje skirtingų sričių. Verslas, prasidėjęs nuo lempučių (dabar jas pakeitė kur kas modernesnės Philips LED panelės, šviestuvai), išaugo į galingą, įvairiais elektronikos prietaisais prekiaujančią kompaniją, siekiančią paversti mūsų gyvenimą sveikesniu ir komfortiškesniu. Išvardinti visos šios kompanijos produkcijos praktiškai neįmanoma, tačiau galime iš arčiau susipažinti su populiariausiais įrenginiais ir jų išskirtinumais.

Philips buitinė technika ir elektronika

Daugelis šių prietaisų mūsų kasdienybėje yra neišvengiami, tačiau nieko stebėtino, kad daugelį jų puošia būtent šios kompanijos logotipas. Itin dažnai pirkėjų namuose atsiduria Philips televizoriai – atsiliepimai ir apžvalgos leidžia įsitikinti, jog šie prietaisai iš tiesų yra verti šios vietos. Aukščiausios kokybės ekranai, SMART funkcijos, įspūdingas garsas – tai tik dalis privalumų, leidžiančių manyti, jog Philips televizoriai kaina visapusiškai atitinka kokybę. O jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių Jums bus reikalingas Philips TV pultelis, jį taip pat galėsite rasti mūsų asortimente. Aukšta kokybe stebins ir Philips monitoriai – nepraleiskite progos apžiūrėti plačią jų įvairovę.

Ši kompanija siūlo gyvenimą lengvinančius buities prietaisus – vienas iš jų yra Philips garų lygintuvas. Tokią technologiją palaikantys prietaisai suteikia galimybę dar greičiau ir patogiau iš bet kokių audinių pašalinti raukšles, taigi Philips garinis lygintuvas neabejotinai palengvins šį daugelio ne itin mėgstamą darbą. O jeigu tenka lyginti daug ir dažnai, Jums patiks Philips lyginimo sistema – priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis, greitus, kompaktiškus ar itin galingus jų modelius. Namų priežiūra taip pat bus paprastesnė, jei į pagalbą bus pasitelktas Philips dulkių siurblys – šluota pastaruoju metu yra itin populiarus variantas. Belaidis siurbimas, drėgno valymo funkcija ir daugybė papildomų privalumų užtikrins, kad namuose labai greitai įsivyraus švara.

Philips kavos aparatai ir kita virtuvės technika

Iš šios kompanijos pagalbos galite tikėtis ir virtuvėje – kaip ir visi kiti, taip ir šie prietaisai nustebins savo funkcionalumu. Pavyzdžiui, Philips daugiafunkcinis puodas leis dar greičiau mėgautis įvairiais patiekalais – įvertinsite ir tai, jog jie ilgiau išliks šilti, tačiau tuo pačiu nepraras ir savo maistinių medžiagų. Neabejotinai daug dėmesio susilaukia ir Philips kombainas: jis tampa nepamainomu pagalbininku kiekvienam, bent retkarčiais mėgstančiam pasisukinėti virtuvėje.

Panašiai kaip ir Philips blenderis (trintuvas) – patys gamintojai teigia, kad šis prietaisas pavers Jūsų maistą dar įdomesniu. Tokias galimybes suteiks ir Philips kokteilinė, kurią galėsite pritaikyti ne tik gardiems gėrimams, bet ir patiems įvairiausiems kulinariniams eksperimentams. Variantų surasite net ir tuomet, jei nesate linkę dažnai sukiotis virtuvėje: tuomet Jums pravers Philips virduliai, kurie garsėja palankiomis kainomis ir labai aukšta kokybe.

Philips barzdaskutės ir kiti grožio prietaisai

Grožiui ir sveikatai ši kompanija skiria ypatingą dėmesį, todėl ir pasirinkimo įvairove Jums tikrai neteks nusivilti – tuo labiau, kad visiems produktams pasitelkiamos naujausios technologijos ir inovacijos. Itin palankiai vertinamos plaukelių šalinimo priemonės, pavyzdžiui, Philips epiliatoriai, gerokai palengvinantys šias procedūras. Jų asortimente laukia ir dar didesnį efektyvumą užtikrinantis Philips fotoepiliatorius – sukurtas dirbant kartu su dermatologais, jis padės greitai atsisveikinti su plaukeliais, esančiais net ir itin jautriose vietose.

Šiuo klausimu neliks nuskriausti ir vyrai: jei Jus domins Philips plaukų kirpimo mašinėlė ar barzdaskutės, šios kompanijos asortimente rasite ne vieną dėmesio vertą prietaisą. Itin mėgstama barzdakirpė Philips One Blade – atsiliepimai šiuo atveju kalba patys už save. Giriamas patogus jos naudojimas ir maksimalus universalumas: tą patį prietaisą galima pritaikyti kirpimui, formavimui, o jei reikia, kokybiški Philips One Blade peiliukai itin švariai nuskuta visus plaukus.

Dantų priežiūrai ypač praverčia Philips dantų šepetėlis, irigatorius ir kiti panašūs prietaisai. Kalbant apie populiariausius sprendimus, turėtų būti paminėtas dantų šepetėlis Philips Sonicare, kaina visapusiškai atitinkantis kokybę. Tai elektriniai modeliai, kurie dantis išvalo ne tik efektyviai, bet ir labai atsargiai: dėl to dantenos išlieka sveikesnės, o puikiai pašalintos apnašos leidžia mėgautis baltesne šypsena. Philips Sonicare vaikams taip pat gali būti naudojamas: mažiesiems pritaikyti modeliai turi specialias mokymo programas, šį užsiėmimą paverčiančias smagiu žaidimu.

Be jau minėtų gaminių, čia Jūsų taip pat laukia Philips plaukų džiovintuvas, tiesintuvas ir kiti panašūs prietaisai, kurie sukurti taip, kad išliktumėte ne tik gražūs, bet ir sveiki.

Philips produkcija gera kaina

Domina Philips Avent pientraukis, buteliukai, o gal ieškote, kur siūloma palanki Philips Hue kaina? Tiek šią, tiek kitą šios kompanijos produkciją rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – kviečiame užsukti ir iš arčiau apžiūrėti šių prekių asortimentą. Čia rasite ir dažnai vykstančias akcijas bei išpardavimus: jų metu tiek Philips televizorių pulteliai, tiek bet kokios kitos prekės parduodamos ženkliai pigiau. Be to, daugelį iš jų galima pirkti išsimokėtinai, lizingu: Jūs jau sėkmingai naudosite naujuosius prietaisus, tačiau už juos kas mėnesį atsiskaitysite dalimis.

Patogu ir tai, jog tuomet, kai reikalingos Philips Sonicare galvutės ar kiti šiuo prekiniu ženklu pažymėti prietaisai, visus juos galima pirkti internetu. Jums tereikia nuspręsti, kurios iš jų Jums patinka labiausiai (gal sužavės Philips elektrinis dantų šepetėlis vaikams, o galbūt labiau tiks kiti sprendimai) ir mes pasirūpinsime greitu jų pristatymu į Jūsų namus. Savo užsakytą produkciją Philips Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje galite nemokamai atsiimti iš mūsų prekių atsiėmimo centrų.

Be jau minėtų gaminių, pas mus Jūsų laukia Philips rankinis, belaidis siurblys, vandens filtras, namų kino sistema ir kitos aukšta kokybe sužavėsiančios prekės – užsukite apsižvalgyti!