Dviratininkų apranga

(10)

Apranga dviratininkams 

Tam, kad kelionės dviračiu būtų visapusiškai komfortiškos, svarbu pasirūpinti ne tik tvirta bei patikima transporto priemone, bet ir atitinkama dviratininkų apranga. Kartais net ir nedidelės detalės gali nulemti visos kelionės eigą – įsitikinkite, kad nepritrūksite ne tik ryžto, bet ir pačių svarbiausių atributų!

Dviratininkų apranga: ką ir kaip pasirinkti?

Apranga dviratininkams susideda iš skirtingų detalių, tad ką pasirinksite, priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių. Šio sporto mėgėjų itin mėgstami pošalmiai, puikiai saugantys nuo šalčio ir vėjo. Pasirinkimas šiuo atveju nebus sudėtingas, kadangi dažniausiai pošalmis yra universalus – jį pritaikysite tiek skirtingoms galvos formoms, tiek ir skirtingoms sporto šakoms.

Dviratininko antbačiai – dar viena svarbi aprangos detalė, apsauganti avalynę nuo bet kokių ją pažeisti ar išpurvinti galinčių oro sąlygų. Renkantis pirmiausia reikėtų atsižvelgti į tinkamą dydį – jis dažniausiai nurodomas tam tikrais intervalais, tad tokio tikslumo kaip renkantis avalynę Jums neprireiks. Taip pat pravartu atsižvelgti į medžiagiškumą bei pirmenybę teikti tvirtesnėms siūlėms ir geresniam drėgmės atsparumui. Antbačiai kaina taip pat skiriasi – jei norite įsitikinti, kurie iš jų yra verti Jūsų investicijų, susipažinkite su kitų dviratininkų nuomone. Jų apžvalgos ir atsiliepimai padės suprasti, kuri dviratininko apranga turėtų atsidurti Jūsų namuose.

Dviratininkų apranga internetu

Domina dviratininko apranga nuo lietaus, o gal ieškote, kur siūloma itin palanki pošalmio kaina? Užsukite į Pigu.lt el. parduotuvę – čia rasite platų, įvairius poreikius tenkinantį šių prekių asortimentą ir daugybę sutaupyti padėsiančių pasiūlymų. Vykstant akcijai ar išpardavimui, dviratininkų aprangą galėsite įsigyti pigiau, o jei planuosite didesnį pirkinį, turėsite galimybę jį įsigyti išsimokėtinai, lizingu ir taip už prekes atsiskaityti dalimis.

Dviratininko apranga pigiai parduodama internetu – po užsakymo pirkiniai greitu metu pristatomi pateiktu adresu, tad apsirūpinti svarbiausiais kelionių atributais galima net neišėjus iš namų. Pageidaujantys, užsakytas prekes gali atsiimti ir viename iš Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje esančių prekių atsiėmimo centrų – čia dviratininkų apranga pristatoma nemokamai.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA! Akcija galioja spec. ženklu pažymėtoms pardavėjo Pigu.lt prekėms bei užsakymams, pateiktiems iki spalio 7 d. vidurnakčio bei pasirašant SB Lizingo sutartį iki 10 mėn. terminui. SB Lizingo sutarties pasirašymo laikas nesvarbus. SB Lizingo sutartis galima pasirašyti nuo 07:01 val. iki 21:59 val. Akcija netaikoma prekių pristatymo, užnešimo, draudimo paslaugoms.