Sukimosi lėkštės

(10)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
18 556 įvertinimai. Žiūrėti visus
%

  2499
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Pilateso užsiėmimų diskas Body Sculpture

Prekės ženklas: Nenurodyta
Skersmuo: Nenurodyta
Maksimalus naudotojo svoris: Nenurodyta
%

  2397
Į krepšelį
4.3/5

Sukimosi lėkštė HMS KO01

Prekės ženklas: Hms
Skersmuo: 25 cm
Maksimalus naudotojo svoris: Nenurodyta
%

  3599
Į krepšelį
4.6/5

Sukimosi lėkštė su rankenomis Spokey Wild Twist V

Prekės ženklas: Spokey
Skersmuo: 27.5 cm
Maksimalus naudotojo svoris: Nenurodyta
%

  1999
Į krepšelį
4.6/5

Sukimosi lekštė Gymstick Core Twister

Prekės ženklas: Gymstick
Skersmuo: 29,5 cm
Maksimalus naudotojo svoris: 100 kg
  1299
Į krepšelį
5/5

Sukimosi lėkštė Tunturi Twister

Prekės ženklas: Tunturi
Skersmuo: 26 cm
Maksimalus naudotojo svoris: Nenurodyta
%

  1795
Į krepšelį
1/5

Sukimosi diskas liemeniui ir rankų bei šlaunų treniru...

Prekės ženklas: SUPPRO
Skersmuo: 25 cm
Maksimalus naudotojo svoris: 80 kg
  1469
Į krepšelį
3.7/5

Sukimosi lėkštė Insportline Magnetic Twister

Prekės ženklas: Insportline
Skersmuo: 25 cm
Maksimalus naudotojo svoris: 100 kg
  2309
Į krepšelį
2.5/5

Elektroninė sukimosi lėkštė InSportline Rotana

Prekės ženklas: Insportline
Skersmuo: Nenurodyta
Maksimalus naudotojo svoris: Nenurodyta
536 / mėn.   4094
Į krepšelį

Sukimosi lėkštė inSportline su rankenomis

Prekės ženklas: Insportline
Skersmuo: Nenurodyta
Maksimalus naudotojo svoris: 100 kg
  2519
Į krepšelį
4.2/5

Elektroninė sukimosi lėkštė InSPORTline Rotana Digita...

Prekės ženklas: Insportline
Skersmuo: 28 cm
Maksimalus naudotojo svoris: 100 kg

Sukimosi lėkštė sportui

Sportas – tai užsiėmimas, padėsiantis ne tik išlaikyti puikias kūno formas, bet ir suteiksiantis daug daugiau jėgų, motyvacijos ir energijos. Mes žinome, jog daugelis slaptai viliasi, jog jau rytoj ateis ta diena, kai įvyks persilaužimas, po kurio staiga norėsis imti ir pulti sportuoti. Galime jums pasakyti atvirai – sportui reikia nusiteikti, o dar labiau – reikia suprasti, ką tiksliai norime sportuoti. Galbūt tai aerobiką? Galbūt gimnastika? O gal... pats fitnesas? Tik išsigryninę savo poreikius ir norimus pasiekti rezultatus, galėsite pasirinkti, kuris sportas tinka būtent jums. Vis dėlto, jeigu nuspręstumėte, jog kartu su aerobika jums pakeliui, pasiūlysime įsigyti ir išbandyti sukimosi lėkštę tiesiog namuose. Novatoriškos ir išties motyvuojančios sukimosi lėkštės jus tiesiog nustebins – jos ne tik turi savyje integruotas programas, jos taip pat turi ir LCD ekraną, kurio pagalba demonstruoja sudegintų kalorijų skaičių. Be viso to, galima įsigyti ir sukimosi lėkštę su rankenomis ir tuo pat metu treniruoti ir rankų raumenis. Sudominome? Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Sukimosi lėkštė – kodėl verta išbandyti?

Sukimosi lėkštės (angl. twist boards) yra tam tikros rūšies treniruokliai, skirti pratimus atlikti namuose. Ant šių treniruoklių yra paprasčiausiai atsistojama ir sukinėjamasi. Tai yra išties nebrangi mankštos priemonė, sužavėjusi visą pasaulį. Pasukamos lentos arba sukimosi lėkštės, daugeliui gali būti smagi ar tiesiog alternatyvi mankštos forma, o ypač patinka vaikams.

Veikiausiai atsimenate, kaip vaikystėje sukinėdavotės ant metalinės lėkštės sportui? Taip, toji išties kelia sentimentus. Vis dėlto – tie, kurie lėkščių neišlaikė, o noras aktyviai sportuoti – išliko, rinksis šiuolaikines sukimosi lėkštes. Tokio tipo balansinė lėkštė padeda ne tik treniruoti liemens, nugaros, pilvo bei sėdmenų raumenis – šis prietaisas taip pat puikiai tinka ir norintiems sumažinti stresą, geriau miegoti naktį. Be viso to, sukimosi lėkštės yra skirtos sustiprinti jūsų kūno raumenis ir pagerinti pusiausvyrą bei koordinaciją. Žinoma, tokio tipo treniruoklis padės sudeginti ir nemažą kiekį kalorijų, viskas priklauso nuo to, ar esate pasiryžę skirti daugiau laiko.

Sukimosi lėkštė – jūsų treniruotės namie

Balansinė lėkštė – nuostabi ir ergonomiška treniruočių priemonė namuose. Ji padės sudeginti nereikalingas kalorijas, taip pat, paskatins virškinimo veiklą, kraujotaką. Sukimosi lėkštė – nuostabus išradimas tiems, kurie nori ekonomiškomis sąnaudomis sportuoti namie. Dar vienas lėkščių pliusas – jos visai nesunkius ir gali būti nešiojamos, taip pat - naudojamas bet kur. Lėkštę galima vežtis tiek į komandiruotę, tiek į darbą ar kelionę, nes vietos ji tikrai neužima daug.

Balansinė lėkštė internetu

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente rasite įvairiausių sporto prekių, įskaitant ir sukinėjimosi lėkštes. Jaučiatės pasiryžę naujiems iššūkiams? Užsisakykite balansinę sukinėjimosi lėkštę ir mėgaukitės aktyvia veikla iš namų jau dabar. Išsirinkite norimą tipą ar dizainą ir užsakymas bus pristatyti į jūsų namus. Jei pageidausite, prekes galėsite atsiimti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose esančiose Pigu.lt parduotuvėse ar pasirinkti kitą jums patogų atsiėmimo ar pristatymo būdą. Nors šio tipo lėkštė, kaip treniruoklis, nėra plačiai paplitusi visame pasaulyje, tačiau, neabejotina, jog turi labai daug potencialo tiek jaunimo, tiek vyresniųjų tarpe. Išmėginkite savo jėgas kartu su balansine lėkšte ir netruksite pastebėti, jog norimi rezultatai jau čia pat, o sudegintų kalorijų kiekis džiugina vis labiau ir labiau. Mėgaukitės gyvenimu kartu su Pigu.lt – užsisakykite prekes, o mes pasirūpinsime, kad jos pasiektų jus kuo greičiau.

GARANTUOJAME: Pristatysime iki šv. Kalėdų!*
Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.