Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos

Specifikacijos:
Stilius: Praktiškas
Baldų kolekcija: Kaspian
Tipas: Pakabinami veidrodžiai
Plotis: 49 cm
Aukštis: 116 cm
Apšvietimas: Nėra
Prekės ID: 5677125

Prekė išparduota

Pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje

Susijusios prekės

Prekės aprašymas: Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos

  • Nepriekaištingo dizaino, KASPIAN kolekcijos gaminys;
  • Galite šį veidrodį kabinti koridoriuje, svetainėje ar miegamajame;
  • Veidrodžio rėmas pagamintas iš laminuoto medžio drožlių plokštės;
  • Veidrodžio išmatavimai: aukštis - 116 cm, plotis - 49 cm, gylis - 2 cm.
  • Rėmo spalva: ąžuolas sonoma.

Kitus šios kolekcijos baldus rasite čia.

*Veidrodis pavaizduotas pirmose dvejose nuotraukose. Kitos nuotraukos - informacinio pobūdžio.

Šiuolaikiška kolekcija Kaspian žavi elegancija ir paprastais erdvės taupymo sprendimais. Šviesių spalvų baldai sukurs teigiamą aurą Jūsų namuose, suteiks lengvumo pojūtį, bei vizualiai padidns erdvę.

Black Red White

BRW yra bene didžiausias baldų gamintojas Lenkijoje. Savo veiklą imonė pradėjo 1991 metais ir šiuo metu turi net 18 gamyklų! Būtent dėl to, gamintojas yra išties pajėgus aptarnauti tūkstančius klientų visame pasaulyje. BRW gamina aukštos kokybės baldus, kurie parduodami daugiau nei 50-tyje pasaulio rinkų. Visi baldai yra gaminami taip, kad juos įsigijęs klientas būtų patenkintas rezultatu ir rekomenduotų šiuos baldus kitiems. Būtent dėl puikių atsiliepimų, aukštos kokybės baldų bei rekomendacijų šis verslas taip sėkmingai klesti jau ne vieną dešimtmetį. BRW turi bene plačiausią asortimentą iš visų Lenkijos gamintojų ir gali pasiūlyti įvairių baldų – korpusinių, virtuvės baldų, minkštų baldų, čiužinių, kėdžių, stalų ir kt. Visi baldai pasižymi funkcionalumu ir populiariu dizainu, o spalvinė gama atitinka naujausias tendencijas. BRW asortimente yra daug skirtingų ir labai plačių baldų kolekcijų – galima įrengti ne tik visą kambarį, tačiau ir apstatyti visus Jūsų namus.

Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos Black Red White

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Medžio drožlių plokštė (MDP)

Ieškantiems patikimos medienos alternatyvos, turėtų patikti medžio drožlių plokščių (kitaip žinomų kaip MDP) baldai. MDP – tai medienos dalelės ir skiedros, iš kurių, presuojant ir šlifuojant, išgaunamos drožlių plokštės. Jos dažniausiai sutinkamos baldų pramonėje. Tokia apdaila savo išvaizda primena medžio masyvą, tačiau yra kur kas paprastesnė ir ekonomiškesnė. Nepaisant aukštos kokybės, šios medžiagos yra itin pigios – iš jų pagaminti baldai prieinami kiekvienam, ieškančiam optimaliausio kainos ir kokybės santykio.

Šios plokštės susideda iš trijų sluoksnių, todėl sumažėja gamybos išlaidos, o pati medžiaga yra pakankamai lengva, tačiau tvirta. Tai reiškia, jog MDP gali atlaikyti net ir didesnius svorius – tai ypač aktualu gaminant patvarius, ilgai tarnaujančius baldus.

Viršutinis plokštės sluoksnis dažniausiai padengiamas specialia plėvele, kuri užtikrina šių baldų stiprumą. Pasitelkiant naujausias gamybos technologijas, šios plokštės gali būti nepaveikios drėgmei, todėl tokios medžiagos pasižymi universalumu ir yra pritaikomos bet kuriame kambaryje. Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos tikrai suras vietą Jūsų namuose!

Siekiant tvirtumo, medienos drožlių plokštės yra pjaustomos tik tiesiomis linijomis, todėl įmantrių formų tarp šių baldų neišvysite. Tačiau pati medžiaga yra lengvai apdorojama, tad baldų pasirinkimu tikrai neteks nusivilti. Skirtingi medienos atspalviai prisitaikys prie Jūsų puoselėjamo interjero ir leis sukurti jaukumu ir ramybe alsuojančią aplinką.

Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos Medžio drožlių plokštė (MDP)

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Stiklas

Stiklą kasdienybėje sutinkame visur ir nuolatos – stiklinės durys, stikliniai baldai, šviestuvai, langai... Vis dėlto, apie jo atsiradimo istoriją ar ypatingąsias savybes susimąstome retokai. Patikėsite tuo ar ne, bet stiklą galite pasigaminti kaitindami paprastą smėlį. Nesijaudinkite – vietiniame paplūdimyje to tikrai nenutiks: smėlis lydosi neįtikėtinai aukštoje temperatūroje, tad saulė jam visai nebaisi. Stiklas iki šių dienų yra laikomas didele mįsle – juk tai kieta medžiaga, bet tuo pat metu gali būti ir itin trapi... Ne paslaptis, juk tai viena seniausių ir universaliausių žmogaus sukurtų medžiagų pasaulyje, kurios panaudojimo galimybės – tiesiog neaprėpiamos. Viena populiariausių panaudojimo galimybių šių dienų pasaulyje – baldų apdaila. Priklausomai nuo namų interjero tipo, daugumoje jūsų namų kambarių rasime baldų iš stiklo: veidrodį, stiklinį žurnalinį ar valgomojo stalą, indaują ar stiklinį virtuvės komplektą, stiklinį toršerą ar krosnelę, pro kurios skaidrų stiklą maloniai žybsi liepsna. Stiklas baldams suteikia eleganciją ir prabangą – blizgumas ir lygumas tarsi kalba apie aukštenę klasę. Šių dienų stiklo spalvų įvairovė ir gausa suteikia neribotas galimybes tiek interjero, tiek eksterjero specialistams ir leidžia į inovacijas pažvelgti kitu, moderniu kampu. Be to – stiklinių baldų priežiūra gana paprasta – stiklą galima valyti šlapia šluoste ir nesijaudinti dėl drėgmės padarinių. Šiuo metu rinkoje, daugiausia, naudojamas mažai besibraižantis stiklas, tad taip užtikrinamas gaminio ilgaamžiškumas ir kokybė. Pirmieji stikliniai baldai buvo gaminami norint sukurti prabangos jausmą. Įvairiausiomis stiklo mozaikomis ir vitražais buvo dabinami menių stalai, aukštuomenės spintos. Tokio pobūdžio baldai buvo pradėti kurti Italijoje ir Anglijoje maždaug XVII a. Nors stiklo ištakos siekia senų senovę, stiklas ilgą laiką buvo laikomas ne itin praktiška medžiaga baldų gamybai. Vis dėlto, išradus grūdintą stiklą nuomonės pasikeitė – į stiklą pradėta žiūrėti su pagarba, pradėta svajoti apie stiklinių baldų pritaikymą namų interjerui. Stiklo gamybos būdai tobulėja, pritaikomumas industrijose – plinta, išrandama vis daugiau ir daugiau novatoriškų būdų panaudoti stiklą įvairiems tikslams. 

Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos Stiklas

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Praktiškas stilius

Namuose norintiems sukurti patogią ir funkcionalią erdvę, tiks praktiški baldai. Šio stiliaus vertybės siejamos su daug dėmesio nereikalaujančia, tačiau žavinga aplinka, kurią galima išplėtoti praktiškai bet kuriame kambaryje.

Praktiška tai, kas funkcionalu, todėl ir šio stiliaus baldai pasiūlys ne vieną naudingą savybę bei ypatybę. Jei baldas atlieka daugiau nei vieną funkciją, jį drąsiai galima vadinti praktišku! Tai reiškia, jog šiuos gaminius galėsite pritaikyti įvairaus dydžio ir išplanavimo patalpose bei naudosite juos ne tik pagal pagrindinę paskirtį.

Praktiški baldai yra kompaktiško dydžio, juos lengva perkelti į kitą vietą, o kartais galima ir sulankstyti, taip sutaupant dar daugiau kambario vietos. Dėl šios priežasties pavyksta sukurti šiek tiek minimalistinę, ergonomišką aplinką, kurioje lieka erdvės ir kitiems dizaino sprendimams, ir patogiam praėjimui. Kitaip tariant, Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos lengvai įsilies į puoselėjamą aplinką ir nekliudys įgyvendinti pačius netikėčiausius sprendimus. 

Dar viena praktiškų baldų savybė ir lengva priežiūra – jų gamybai naudojamos nešvarumų netraukiančios ar idealiai juos maskuojančios medžiagos. Apdailai pasirenkamos pačios įvairiausios spalvos: jei medžiaga teplesnė, naudojami margesni raštai ar neutralūs atspalviai, o jei paviršius lengvai prižiūrimas, nevengiama ir ryškesnių akcentų. Toks balansas užtikrina, kad bet kuriuo atveju šių baldų nereikės kruopščiai saugoti.

Praktiško stiliaus baldai neturi specifinių detalių, todėl juos lengva derinti su bet kokiais kitais dizaino sprendimais. Antras jų vardas – universalumas, tad pasirinkę tokius baldus, nesunkiai atrasite jiems tinkamą vietą savo namuose.

Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos Praktiškas stilius

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Pakabinami veidrodžiai

Meluotume, jei nepripažintume, kad veidrodžiai mūsų širdyse, o ir namuose, užima ypatingą vietą. Vienas veidrodis ne tik gali žymiai prašviesinti kambarį (ypač pastatytas priešais langą), bet ir padaryti jį vizualiai didesnį – be brangių namų renovacijos darbų! Štai dvi paprastos taisyklės, kaip Jūsų šeimos erdvėse veidrodžius padaryti didingesnius ir išraiškingesnius. Pirmoji taisyklė – veidrodžius pakabinti taip, kad atstumas nuo grindų iki veidrodžio centro būtų 150 centimetrų. Tai geras būdas užtikrinti, kad prieš veidrodį stovintys arba pro jį einantys žmonės gerai save matytų. Taip pat svarbu įsitikinti, kad veidrodžio plotis yra mažesnis nei po juo esančių baldų plotis. Pakabinami veidrodžiai yra įvairių dydžių ir formų, išsirinkite Jums tinkamiausią variantą ir praturtinkite savo erdves.

Skaityti daugiau

Bendra informacija apie: Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos

Prekės ID: 5677125
Kategorija: Veidrodžiai
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 1,28 x 0,49 x 0,03 m, 7,2 kg
Spalva: Ruda, Sidabrinė
Stilius: Praktiškas
Medžiaga: Medžio drožlių plokštė (MDP), Stiklas
Prekės ženklas: Black Red White
Gylis: 2 cm
Kilmės šalis: Lietuva
Baldų kolekcija: Kaspian
Rėmas: Yra
Tipas: Pakabinami veidrodžiai
Rūšis: Black Red White, pakabinami veidrodžiai
Plotis: 49 cm
Aukštis: 116 cm
Apšvietimas: Nėra
Visos šio ženklo prekės: Visos Black Red White prekės
Prekės priežiūros taisyklės: Instrukcija

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.

Įvertinimai ir atsiliepimai (18)

Pakabinamas veidrodis Kaspian 50, sidabrinės/ąžuolo spalvos
4.9

(18 pirkėjų įvertinimų)

5 žvaigždutės
(17)
4 žvaigždutės
(1)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(0)

100%

pirkėjų rekomenduoja šią prekę

Palikite atsiliepimą apie prekę

Informacija ir taisyklės

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.

Įvertinti prekę
Ramunė B.
2024-03-22

Pardavėjas: Pigu.lt

Gaila, bet nėra pristatymo.

Elida Ž.
2024-03-18

Pardavėjas: Pigu.lt

Puikus veidrodis, patiko ir kolegoms.

Ilze K.
2023-12-19

Pardavėjas: Pigu.lt

Man patinka paprastas veidrodis...

Alfredas V.
2023-12-05

Pardavėjas: Pigu.lt

Viskas labai gerai

Marek M.
2023-09-03

Pardavėjas: Pigu.lt

Veidrodis super, atrodo geriau nei nuotraukoje.

Ąžuolas E.
2023-01-18

Pardavėjas: Pigu.lt

Veidrodžio apdaila labai tiko prie baldų.

Annika M.
2022-12-10

Pardavėjas: Pigu.lt

Paprastas dizainas ir dera prie mano dekoro.

Epp K.
2022-09-15

Pardavėjas: Pigu.lt

Esu patenkinta veidrodžiu.

Inga B.
2022-06-08

Pardavėjas: Pigu.lt

Puikiai, gavome greitai veidrodis sveikas. Valio :-)

Inga G.
2022-05-12

Pardavėjas: Pigu.lt

Ačiū už greitį ir kokybę

Daugiau atsiliepimų

Klausimai ir atsakymai (12)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
Lina V. 2021-11-11
Ar galima butu kabinti skersa? Kadangi komoda 1,20cm
Atsakymą turi sudaryti bent vienas simbolis
Sabina B. 2021-11-17
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Jeigu atitinka pagal matmenys, tai galima
Tatjana E. 2021-11-14
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
taip galima
Meilė U. 2021-11-12
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Taip galima.
Eva P. 2021-11-12
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Taip, galima
Rūta P. 2021-11-11
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Taip, galima. Veidrodžio aukštis su visu rėmeliu yra 116 cm.
Andžej M. 2021-11-11
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Nelabai nebent patys persuksit tvirtinimus ir reikes ilgesnio troso
Viktorija B. 2021-11-11
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Galima
Visi šio klausimo atsakymai
Rodyti daugiau
Gitana J. 2022-02-20
Kaip ji reikia pakabinti? Ar ira kokie kabliukai?
Atsakymą turi sudaryti bent vienas simbolis
Meilė U. 2022-02-20
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Kabliukai buvo, pakabintas atrodo stilingai
Gintautas M. 2022-02-20
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
Yra pridėti vargstukai prikabinimui, labai paprastai pasikabina
Ramunas N. 2022-02-20
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
sveiki,reikia grezti skyles sienoje, deti kaišcius ir ysukti medvacius,tada pakabinti.
Rodyti daugiau