Pasirinkite kalbą: EN PL RU
Mūsų pardavimų platforma – Jūsų prekybos kanalas Baltijos šalyse ir Suomijoje
PHH Group Marketplace – didžiausia e. prekybos platforma Baltijos valstybėse ir Suomijoje. Ji veikia 4 šalyse su puikiai žinomais vietiniais pavadinimais: „Pigu.lt“ – Lietuvoje, „220.lv“ – Latvijoje, „Kaup24.ee“ – Estijoje ir „HobbyHall.fi“ – Suomijoje.

Prisijunkite prekiauti ir pasiekite 11,5 mln. potencialių pirkėjų rinką!
1. Auginkite pardavimus
Garantuotas klientų srautas
Daug nemokamų ir mokamų reklamos galimybių
2. Visa e. prekybai reikalinga infrastruktūra
Nemokamas apmokėjimų už parduotas prekes surinkimas
Visi galimi Pigu.lt pristatymo klientams būdai
Nemokamas klientų aptarnavimas I-VII 8 - 22
3. Pagalba ir palaikymas
Asmeninis vadybininkas ir profesionalų patarimai
Instrukcijos ir mokomoji medžiaga
Mūsų e. prekybos platforma – patikimas būdas pasiekti Baltijos šalių ir Suomijos pirkėjus
11,5 mln.
potencialių pirkėjų
1,5 mln.
aktyvių pirkėjų
400 tūkst.
pirkėjų vizitų kasdien
1,8 mln.
įgyvendintų užsakymų per metus

Paprasta pradėti: tik 4 žingsniai!

1. Užsiregistruokite
Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime
2. Pasirašykite sutartį
Aptarkite visas sąlygas ir pasirašykite bendradarbiavimo sutartį. Bendrąsias pardavėjų sutarties sąlygas rasite čia.
3. Pasiruoškite prekybai
Jums sukurtoje paskyroje sukelkite prekių aprašymus, nuotraukas ir kainas
4. Parduokite ir uždirbkite
Naudokitės personalizuotais rinkodaros sprendimais pardavimams didinti
Patogu naudoti placeholder
Prekių įkėlimas į sistemą
Po vieną prekę rankiniu būdu
Neribotą prekių skaičių naudojant Excel arba Google Sheet
Naudojant XML, pagal mūsų suteiktą šabloną
Užsakymų valdymas
Užsakymus valdysite Jums sukurtoje paskyroje
Seksite užsakymų statusus ir analizuosite prekybos rezultatus
Apdorosite prekių grąžinimus
Prekių pristatymas
Valdysite prekių pristatymo terminus
Siuntos lipdukus gausite iš Pigu.lt sistemos
Pirkėjų užsakymus pristatysite į centrinį Pigu.lt sandėlį
Pigu.lt pristatys siuntas klientams
Atsiskaitymas
Apmokėjimus už parduotas prekes surenkame ir atsiskaitome tokia tvarka:
1-15 mėnesio dienomis užbaigtų užsakymų sumą išmokėsime Jums kito mėnesio 5 d.
16-31 mėnesio dienomis užbaigtų užsakymų sumą išmokėsime Jums kito mėnesio 20 d.
info
Svarbu žinoti
Galėsite kiekvienai šaliai atskirai nustatyti prekių kainodarą, likučius, nuolaidas ir pristatymo laiką.
Prekių aktyvavimui reikalingi EAN prekių kodai (netaikoma rankdarbių kategorijai).
Pirmoji nuotrauka privalo būti baltame fone be papildomų atributų. Kiekvienai prekei turi būti ne mažiau nei dvi nuotraukos JPG arba JPEG formatu.

Integracijos el. parduotuvėms

Greitesnei bei lengvesnei prekybai internete, siūlome naudotis mūsų sukurta integracija su populiariausiomis e. parduotuvių platformomis – „PrestaShop“, „OpenCart“, „WordPress“. Ši e. sistemų sąsaja leis:

Sugeneruoti XML failus ir jų pagalba perduoti Jūsų turimus prekių bei likučių duomenis tiesiogiai į „Pigu“ sistemą
Lengviau ir greičiau perduoti duomenis tarp Jūsų e. parduotuvės ir „Pigu“ administracinės aplinkos
Užtikrins duomenų atitikimą bei sumažins klaidų tikimybę

Modulius parsisiuntimui rasite prisijungę prie asmeninės „Pigu“ paskyros.

Opencart
Opencart
Wordpress
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar galima prekiauti ne visose Baltijos šalyse?
arrow

Galite pasirinkti šalį, kurioje norite prekiauti. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad asortimentą, kainodarą bei pristatymo laiką galite nustatyti kiekvienai šaliai atskirai.

Ar sutartis yra terminuota?
arrow

Sutartis sudaroma neribotam laikotarpiui. Paslaugos teikiamos aptartomis sąlygomis tol, kol šalys (ar viena iš šalių) nenusprendžia sutarties nutraukti. Nusprendus nutraukti bendradarbiavimą, įsipareigojimai nėra taikomi.

Ar asortimento kiekis yra ribojamas? Kiek skirtingų prekių galiu įkelti?
arrow

Galite įkelti neribotą prekių kiekį.

Ar galiu prekes reklamuoti, taikyti nuolaidas ar kitaip išskirti iš bendro pardavėjų asortimento?
arrow

Prisijungę prie asmeninės paskyros, galite savarankiškai valdyti prekių akcijas bei nustatyti nuolaidas. Mūsų komanda padeda parinkti personalizuotus rinkodaros sprendimus, siekiant užtikrinti nuolatinį pardavimų augimą.

Kaip galiu valdyti gautus užsakymus?
arrow

Gautus užsakymus galite patvirtinti prisijungę prie asmeninės paskyros. Tolimesni žingsniai: supakuoti prekes siuntimui, atspausdinti ir užklijuoti siuntos lipduką, kurį automatiškai sugeneruoja mūsų sistema.

Ar mano prekių kainos privalo sutapti su kito pardavėjo nustatytomis kainomis, kai prekiaujame vienodomis prekėmis?
arrow

Tik Jūs valdote savo prekių kainodarą, t.y. nustatote galutinę prekės pardavimo kainą. Jūsų prekių kainos neprivalo sutapti su kitų pardavėjų prekių kainomis.

Kaip vyksta sąskaitų išrašymo procesas?
arrow

Sąskaitą už parduotas prekes klientui išrašote savarankiškai.

Kaip tinkamai supakuoti siuntą?
arrow

Svarbiausia siuntas supakuoti taip, kad prekės nebūtų pažeistos ar pamestos transportavimo metu. Kai siuntas pristatote į mūsų sandėlį, pakavimui naudokite dėžutes. Lipdukai ant supakuotos siuntos turi būti tvarkingi, nesuglamžyti, nenukirptais barkodais ar raidėmis. Daugiau skaitykite čia.

Pardavėjų atsiliepimai

Naujienos
Atšilus orams „Pigu.lt“ auga prekyba sodo reikmenimis
Atšilus orams „Pigu.lt“ auga prekyba sodo reikmenimis
Šylant orams, sukruto tie, kurie planuoja darbus sodybose, soduose ir daržuose. Vasario mėnesį tarp e. prekybos centro „Pigu.lt“ sodo prekių labiausiai augo sodo technikos ir įrankių kategorijų pardavimai. Grandininių pjūklų pardavimai šoko aukštyn beveik keturis kartus, traktoriukų – beveik tris kartus, įrankių – daugiau nei dukart, lyginant su 2023 metų vasario duomenimis. „Dar ryškesnę sodo prekių paklausą fiksavome praėjusią savaitę, kuri pasižymėjo atšilusiu oru. Nutirpus sniegui jau galima darbuotis lauke, todėl pardavimų įrankiais pagyvėjimas nestebina. Pavyzdžiui, jei prekyba malkų skaldyklėmis ir vejapjovėmis šį vasarį kilo daugiau nei 50 procentų, lyginant su praėjusių metų duomenimis, tai praėjusią savaitę šis augimas buvo dukart didesnis – apie 100 procentų“, – sako Kristina Liškauskaitė, „Pigu.lt“ pardavimų vadovė. Tarp populiariausių sodo prekių vasario mėnesį rikiavosi benzininis lapų pūstuvas ir siurblys „Hecht“, elektrinis šakų smulkintuvas „Fieldmann“, belaidis elektroninis temperatūros ir drėgmės matuoklis su laikrodžiu ir kalendoriumi bei įvairūs „Fiskars“ įrankiai sodui: galąstuvai, sekatoriai, kastuvai. Apie 800 eurų kainuojantis vejos traktorius HPG buvo ne tik tarp paklausiausių, bet ir tarp brangiausių sodo prekių, e. prekybos centre įsigytų vasario mėnesį. „Pardavimai rodo, kad pirkėjų mintys apie sodus pradeda suktis jau nuo pirmųjų metų dienų. Sausio–vasario mėnesiais pirkėjai ruošiasi daiginimui, auga sėklų, daiginimui skirtų vazonėlių, komposto žemės pardavimai. Šiemet nuo sausio pradžios fiksavome gausesnius ir sodo technikos pardavimus“, – teigia K. Liškauskaitė. Įprasta, kad kovo mėnesį išauga šiltnamių, kultivatorių, gyvatvorių ir medžio genėjimo prekių paklausa. Balandžio antrojoje pusėje ir gegužę kyla vejos priežiūros prekių – vejos robotų, laistymo sistemų, trimerių, vejapjovių – pardavimai. Šiuo metu sodo prekių asortimentas e. prekybos centre sudaro daugiau nei 40 tūkst. skirtingų produktų, aktualių sodininkams. „Pigu.lt“ priklauso didžiausiai Baltijos šalyse e. prekybos bendrovei „PHH Group“. Ji buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuvių platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomoje Marketplace ekosistemoje (e. prekyvietėse) prekiauja daugiau nei 4 000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 3 mln. prekių. Sesijų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.
„Pigu.lt“: Valentino dienai – seksualūs apatiniai ir siurbliai–robotai
„Pigu.lt“: Valentino dienai – seksualūs apatiniai ir siurbliai–robotai
Prekybininkai pastebi, kad žmonės jau pradėjo rinkti dovanas savo išrinktiesiems ir ruoštis vasario 14-ajai –Valentino dienai. Pirmąją vasario mėnesio savaitę e. prekybos centre „Pigu.lt“ išaugo ne tik klasikinių dovanų,tokių kaip kvepalai, pardavimai. Pirkėjai savo mylimuosius taip pat džiugins dulkių siurbliais–robotais, kuriųpardavimai pakilo dvigubai, lyginant su sausio mėnesio duomenimis. „Jau trečius metus iš eilės stebime panašią tendenciją: prieš Valentino dieną auga prekyba tiek klasikinėmisValentino dienos dovanomis, tiek išmaniaisiais įrenginiais ir elektronikos prietaisais“, – konstatuoja KristinaLiškauskaitė, „Pigu.lt“ pardavimų vadovė. Pirmąją vasario savaitę išmaniųjų apyrankių pardavimai e. prekybos centre augo daugiau nei 40 procentų,nešiojamų kompiuterių – trečdaliu, belaidžių ausinių – daugiau nei 20 procentų, lyginant su to patieslaikotarpio duomenimis 2023 metais. „Matome, kad Valentino dieną netrūks ne tik technologijų, bet ir romantikos“, – sako K. Liškauskaitė. Seksualių apatinių paklausa e. prekybos centre pirmosiomis vasario dienomis išaugo daugiau nei 30 procentų. Anot K. Liškauskaitės didžiausių Valentino dienai skirtų dovanų pardavimų dar laukiama. Ankstesnių metųpraktika rodo, kad aktyviausiai dovanų paieškos ir prekyba internete vyksta savaitę iki vasario 14 dienos. „Įprasta, kad vyriškų ir moteriškų kvepalų bei kosmetikos pardavimai prieš pat šventę šokteli iki 50 procentų. Įviršų šauna ir prekyba prekėmis, skirtomis suaugusiems. To tikimės ir šiemet“, – teigia K. Liškauskaitė. Didžiausia Baltijos šalyse ir Suomijoje e. prekybos bendrovė „PHH Group“ buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungussu Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuves ir prekybos platformasSuomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomose e. prekybos platformose „Pigu.lt“, „220.lv“ ir„Kaup24.ee“ prekiauja beveik 4 tūkst. pardavėjų, asortimentą sudaro apie 3 mln. prekių. Lankytojų skaičius permetus siekia apie 150 milijonų.

Mūsų partneriai

Mūsų marketplace prekiauja tūkstančiai pardavėjų. Ir šis skaičius nuolat auga. Visiems jiems reikia kokybiškų prekių nuotraukų, aprašymų, IT ir kitokių paslaugų. Bendradarbiaujame su patikrintais partneriais, kurie yra tikri savo srities profesionalai ir mūsų pardavėjams gali suteikti kokybiškas paslaugas.

Integracijos, svetainių kūrimas

Buhalterinės apskaitos, verslo valdymo ir finansavimo sprendimai

XML partneriai

Vertimai

Prekių fotografavimas ir nuotraukų retušavimas

Norite pasiūlyti savo paslaugas? Tapkite partneriu!

Šiuo metu mūsų marketplace prekiaujantiems pardavėjams reikia tokių paslaugų:

Fotografijos

Pardavėjams reikalingos kokybiškos prekių nuotraukos ir nuotraukų retušavimo paslaugos. Pildyti formą

Vertimo

Mokate lietuvių, rusų, lenkų, latvių, estų ar suomių kalbas? Puiku! Mūsų pardavėjams reikia prekių aprašymų šiomis kalbomis. Pildyti formą

XML paruošimo

Prekės į e. prekybos platformą sukeliamos XML pagalba. Taigi, ieškome partnerių, kurie specializuojasi XML programavime/ sukūrime/ tvarkyme. Pildyti formą