Preso treniruokliai

(11)
EMS klubo raumenų stimuliatorius, pilvo treniruoklis kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
  € 44,99 23val. 40min.
 
Į krepšelį

EMS klubo raumenų stimuliatorius, pilvo treniruoklis

Prekės ženklas: EMS
-46%

  € 15,99 23val. 40min.
 
Į krepšelį
5/5

EMS treniruoklis „Smart fitness“

Prekės ženklas: Nenurodyta
Pilvo preso treniruoklis Schildkrot-Fitness AB-Trainer Classic kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
  € 27,99 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Pilvo preso treniruoklis Schildkrot-Fitness AB-Traine...

Prekės ženklas: Schildkrot
  € 17,79 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Raumenų treniruoklis XL14617

Prekės ženklas: Nenurodyta
Preso treniruoklis Proiron PRO-JFL01-1 kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
  € 20,99 23val. 40min.
 
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Preso treniruoklis Proiron PRO-JFL01-1

Prekės ženklas: Proiron
Nešiojamas treniruoklis pilvo preso mankštai kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
  € 24,49 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Nešiojamas treniruoklis pilvo preso mankštai

Prekės ženklas: Nenurodyta
Pilvo preso treniruoklis Ab Roller Pliant, FE05001 kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
  € 53,99 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Pilvo preso treniruoklis Ab Roller Pliant, FE05001

Prekės ženklas: Nenurodyta
Treniruoklis pilvo presui Toorx EVERFIT AB-CRUNCH MASTER kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 60 €
  € 61,49 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Treniruoklis pilvo presui Toorx EVERFIT AB-CRUNCH MAS...

Prekės ženklas: Toorx
Pilvo preso treniruoklis Ab Slim Flex kaina ir informacija | Preso treniruokliai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 €
  € 59,99 23val. 40min.
 
Į krepšelį
4/5

Pilvo preso treniruoklis Ab Slim Flex

Prekės ženklas: Nenurodyta
  € 64,64 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Pilvo raumenų mankštos lopšys Bituxx

Prekės ženklas: Bituxx
  € 30,00 23val. 40min.
 
Į krepšelį

Pilvo preso treniruoklis ISO Rocker Black

Prekės ženklas: ISO

Atsilenkimų suoliukas ir kiti treniruokliai internetu

Veikiausiai, nebuvo nei vienos vasaros, kada nuvykę į pajūrį ar išskridę svetur nesvajotume apie kūną, kuris ne tik patraukia aplinkinių dėmesį, bet ir priverčia mus pačius jaustis geriau... Vis dėlto, dažnu atveju tenka nusivilti. Nusivilkus viršutinius drabužius, dažniausiai, sugebame tik giliai įkvėpti ir pasakyti sau “Ech, gal kitą vasarą...”. Mes jums siūlome neatidėlioti! Bet kuris treniruoklis presui yra greičiausias ir patogiausias būdas kitą vasarą paversti dar šią Pavyzdžiui, atsilenkimų suoliukas, nors ir atrodo labai paprastas įrankis, tačiau nepakeičiamas norint pasiekti ilgai išsvajotą vadinamą Six pack. Šis pilvo treniruoklis leis jums pamiršti sunkias treniruotes sporto salėje, nes tokį nedidelį daiktą galite laikyti ir namuose. Gyvenate mažame bute ir negalite sau leisti tokios prabangos? Išeitį turime ir jums! Treniruoklis pilvui gali būti paprastas pilvo preso treniruoklis-lankas. Šis iš pažiūros gana nesudėtingas sporto pagalbininkas padės jums įgauti svajonių pilvuką vos per kelis mėnesius intensyvaus darbo. Iš tikrųjų, kad ir ką bepasirinksite kalorijoms deginti ir pilvui mažinti – tai jau bus itin didelis žingsnis jūsų norimos pilvuko formos link. 

Atsilenkimų lankas, kaip minėjome, yra mažiausiai vietos namuose užimantis ir dažnai pigiausias sportininkų ar pradedančiųjų draugas. Dažnai su ergonomiška pagalvėle komplektuojami atsilenkimų lankai suteiks komforto jūsų kaklui ir galvai bei taip palengvins ir taip daug prakaito reikalaujančias treniruotes. Viskas tam, kad galėtumėte jaustis puikiai treniruotės metu ir po jos.

Misijai “six pack” – atsilenkimo suoliukas

Taip, visiškai teisingai! Šie universalūs suoliukai, skirti pilvo preso ir liemens bei nugaros raumenims stiprinti taps jūsų didžiausiu priešu ir draugu. Pradžioje jūs jo nekęsite, bet vėliau gerbsite ir dėkosite. Šiuo, jau šiek tiek kompleksiškesniu įrankiu, galėsite stiprinti ir rankų bei pečių raumenis kombinuojant savo treniruočių sesijas su hanteliais. Visos atlošų dalys būna paminkštintos tam, kad vėl gi, galėtumėte jaustis patogiai sportuodami. Pamirškite skaudantį kaklą ir nemalonias sporto “pagirias”. Šie aparatai skirti visiems norintiems pabėgti nuo pasiteisinimų. 

Dažnai galima reguliuoti tiek aukštį, tiek sėdimąją dalį, todėl ši prekė tiks tiek aukštiems, tiek žemesniems būsimiems čempionams. Suoliukas atsilenkimams jau šiandien gali tapti jūsų išsigelbėjimu iš nuolatinio vargo kovojant prieš kalorijas.

Ar minėjome, kad šis treniruoklis atsilenkimams daryti kurs vasaros prisiminimus, kuriais galima didžiuotis? Taip! Visi tie prisiminimai apie nepatrauklų pilvuką atrodys kaip netikras košmaras.

Atsilenkimų suoliukas internetu

Treniruoklis pilvo presui – puiki priemonė sportui. Norint įsigyti, galite pamiršti apie eiles parduotuvėse ir įkyrius konsultantų komentarus apie tai kaip jums reikia brangiausio įrankio. Dažniausiai būtent tokie komentarai ir atbaido būsimus pirkėjus nuo galutinio sprendimo. Nebūtina pirkti brangiausią, kad galėtumėte atrodyti puikiai. Jūsų rezultatai priklausys ne nuo prekės brangumo, o nuo jūsų pačių įdirbio. Pilvo ir nugaros raumenų treniruoklis padės, bet nepadarys darbo už jus. Laukia ilgas ir daug kantrybės pareikalaujantis kelias, bet mes tikime jumis. O jūs, ar tikite savimi?

Taip pat nepamirškite, kad pilvo raumenų treniruoklis yra tik vienos kūno vietos treniruoklis. Kombinuokite su kitais mūsų parduotuvės sporto įrankiais, kad galėtumėte pasiekti maksimalių rezultatų. Šokdynės, hanteliai, jogos ir aerobikos kilimėliai ar sportiniai kamuoliai - viskas tam, kad šią vasarą paplūdimyje nusimetus drabužius galėtumėte ne atsidūsti, o įkvėpti orą su dideliu pasitikėjimu savimi. Pažadame, žvilgsnių sulauksite ne vieno. Treniruokliai pilvo presui (internetu pirkti apsimoka labiau) – jūsų ypatingai ryškios ir sveikesnio gyvenimo link vedančios kelionės dalis.