Stalo teniso stalai ir uždangalai

(3)
-€157

Teniso stalas Sponeta S3-46i kaina ir informacija | Stalo teniso stalai ir uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 249,00 2d. 1val.
 
Į krepšelį
5/5
ATSIIMKITE RYTOJ

Teniso stalas Sponeta S3-46i

Prekės ženklas: Sponeta
Tipas: Stalo teniso stalai
-16%

Stalo teniso stalo valiklis Donic Foam kaina ir informacija | Stalo teniso stalai ir uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 4,99 2d. 1val.
 
Į krepšelį
5/5

Stalo teniso stalo valiklis Donic Foam

Prekės ženklas: Donic
Tipas: Priežiūros priemonės

Stalo teniso stalo valiklis Donic kaina ir informacija | Stalo teniso stalai ir uždangalai | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 5,99 2d. 1val.
 
Į krepšelį

Stalo teniso stalo valiklis Donic

Prekės ženklas: Donic
Tipas: Priežiūros priemonės

Stalo teniso stalas

Jau pats šios sporto šakos pavadinimas diktuoja, kad šiai teniso rūšiai žaidėjų, tinklo, kamuoliuko ir rakečių neužtenka, stalo tenisui dar reikia ir teniso stalo.

Kai kurie stalo teniso stalai gaminami su kiekvienoje pusėje esančia keturių ratų transportavimo sistema, yra lengvai ir greitai surenkami, rėmas dažniausiai būna metalinis. Dalis stalų jau turi integruotus tinklelius, o kai kurie (dažniausiai skirti profesionalams) parduodami be jų ir tinklelį reikia pirkti atskirai. Pasirinkite sau tinkamiausią ir patogiausią variantą. Skiriasi ir spalvos –tarp siūlomų yra ir žalias, ir mėlynas teniso stalas. Kaina priklauso nuo gamintojo ir to, kam stalas skirtas – mėgėjams ar profesionalams ir yra naudojamas varžyboms. Pastarasis, logiška, bus brangesnis.

Stalo teniso stalai šiais laikais dažnai būna mokyklose, darbovietėse kaip puiki priemonė aktyviai leisti laisvalaikį per pertraukas. Šis sportas beveik nerizikingas, kur kas mažesnė traumų tikimybė nei žaidžiant krepšinį, futbolą, be to, šiam žaidimui nereikia sporto salės ar didelės erdvės.

Stalo teniso nauda žmogui

Kamuoliukui šokinėjant dideliu greičiu, stalo tenisas labai gerai lavina reakciją, akies ir judesių koordinaciją, kadangi reikia ir pulti, ir gintis, žaidėjai atlieka skirtingo tipo judesius ir taip mankština daugelį savo raumenų, tuo pačiu gerai leisdami laiką ir azartiškai besivaržydami. Taip pat šis žaidimas aktyvina smegenų veiklą, todėl ne veltui yra mėgstamas protinį darbą dirbančių ar aktyviai besimokančių užsiėmimas pertraukėlių metu.

Stalo teniso istorija

Ši sporto šaka atsirado Didžiojoje Britanijoje, 1900 m. ji tapo panaši į tokią, kurią matome dabar. Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo užpatentuotas šio žaidimo pavadinimas „pingpongas“, nes panašų garsą skleidžia atšokantis stalo teniso kamuoliukas, tačiau europiečiai pasirinko mūsų ausiai įprastą stalo teniso pavadinimą. Pirmasis stalo teniso pasaulio čempionatas vyko 1926 m.

Stalo teniso stalas internetu

Interneto parduotuvė Pigu.lt viskuo pasirūpins už jus – jums nereikės niekur eiti ar važiuoti, tiesiog peržiūrėkite visus el. parduotuvės pasiūlymus ir išsirinkite, kas jums labiausiai tinka ir patinka, atitinka jūsų poreikius ir galimybes. Čia yra viskas stalo tenisui: stalo teniso stalas geriausia kaina, stalo teniso raketės, tinklelis, kamuoliukai ir kt. Jau pats el. parduotuvės pavadinimas sufleruoja, kad stalo teniso stalai čia parduodami pigiai

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.