Tinkleliai stalo tenisui

(12)

Stalo teniso tinklelis

Norint žaisti stalo tenisą, kartais nepakanka turėti raketes, kamuoliuką ir teniso stalą – kai kurie teniso stalai parduodami be tinklelių, todėl tokiu atveju gali tekti jį pirkti atskirai. Ypač tai galioja kalbant apie profesionalams skirtą įrangą. Stalo teniso tinklas gali būti išskleidžiamas, pagamintas iš plastiko ar dirbtinio pluošto, iš medvilnės ir plieno siūlų, laikiklių pagrindas gali būti paminkštintas, kad apsaugotų stalą nuo pažeidimų, kartais tinkleliai būna su aukščio ir įtempimo stiprumo reguliavimo sistema, kuri yra veiksminga ir kartu paprasta naudoti. Yra tinklelių, kurie prie stalo yra ne prisukami, o prisispaudžia, todėl kai juda jei neišbalansuoja ir niekaip nepažeidžia stalo plokštės – tokie tinkleliai naudojami mokant žaisti vaikus.

Stalo teniso tinklelio istorija

Priešingai nei kamuoliukai ar raketės, tinkleliai per daug nesikeitė: tik seniau jų stoveliai buvo miniatiūriniai lauko teniso tinklo stovai. Taip pat buvo nustatyta, kokio aukščio turi būti standartinis stalo teniso tinklas – 6 coliai arba 15,25 cm (anksčiau jis buvo 17,5 cm).

Stalo teniso tinklelis dabar

Šiuolaikinio tinklelio komplektą sudaro pats tinklelis, pakabinio įranga ir tvirtinimo stoveliai bei spaustuvai (veržtuvai) jam pritvirtinti prie stalo. Tinklelį reikia kabinti ant virvutės, kuri abiem galais privirtinta prie stovelių jau minėtame 15,25 cm aukštyje. Išorinė stovelio pusė tokiu pačiu atstumu turi būti nuo šoninės stalo linijos. Vėlgi tuo pačiu atstumu turi būti tinklelio viršus per savo ilgį nuo stalo šoninės linijos. Tinklelio galai turėtų būti kuo arčiau tinklelio stovelių, o apatinė tinklelio dalis per visą ilgį – kuo arčiau žaidžiamojo paviršiaus.

Stalo teniso tinklelis internetu

Apsipirkite neišėję iš namų – interneto parduotuvėje pigu.lt visos stalo teniso prekės, kurių tik gali jums prireikti: stalo teniso tinklelis, raketės, kamuoliukai, stalai, stalo teniso komplektai (kuriuose yra ir raketės, ir kamuoliukai) ir kt. Tik čia pirkėjams patrauklios kainos, saugus pirkimas. Būkite šiuolaikiški ir taupykite laiką, leiskite jį įdomiai ir aktyviai – juk pasivaikščioti, pavyzdžiui, gamtoje, daug smagiau nei parduotuvėje tarp lentynų!

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.