Naudingi patarimai

Cool Club drabužiai vaikams – stilinga apranga bet kokiai progai

Didelis Cool Club aprangos ir avalynės pasirinkimas
2019 09 06
cool club vaikai zaidzia su rudeniniais lapais

Lenkijos prekinis ženklas Cool Club puikiai atpažįstamas daugeliui tėvų, kurie savo atžaloms ieško stilingų, patogių ir kokybiškų rūbų. Derindama visas šias savybes, kompanija siūlo ypatingai gausų skirtingų drabužėlių asortimentą, leidžiantį mažyliams patiems atrasti savo stilių ir nuo mažų dienų atrodyti taip, kaip norisi jiems patiems. Visgi, jaunesniame jų amžiuje, pasirinkimo procese tenka dalyvauti ir mums – kaip tuomet išrinkti ar pasiūlyti vaikams tinkamiausią aprangą?

cool club stilingi drabuziai vaikams

Laisvalaikio drabužiai vaikams

Komfortas – bene pagrindinė sąlyga, jog mažylių apranga leistų jiems atsipalaiduoti ir smagiai tyrinėti juos supantį pasaulį. Visuomet patartina rinktis laisvesnius, judesių nevaržančius rūbelių modelius, kurie leis vaikams bėgti, lipti, kopti ar kitaip aktyviai leisti laisvalaikį. Nesuklysite, jei rinksitės švelnius, gerai kvėpuojančius audinius ir ne tokias teplias spalvas – tuomet patenkinti liksite ir Jūs, ir Jūsų mažieji. Tarp Cool Club drabužėlių taip pat rasite daugybę laisvalaikiui tiksiančių modelių – pirmiausia patartina apžiūrėti šiuos variantus:

  • Vaikiški laisvalaikio marškinėliai. Trumpomis, ilgomis rankovėmis ar iš viso rankovių neturintys marškinėliai tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms – priklausomai nuo pasirinkto modelio, juos bus galima pritaikyti visiems metų laikams. Cool Club vaikiški marškinėliai nustebins stilistine įvairove: jei namuose auga išrankusis stileiva, šiame asortimente jis nesunkiai atras sau tinkamus rūbus.

Vaikiški marškinėliai mergaitėms


Vaikiški marškinėliai berniukams


  • Tamprės mergaitėms ir sportinio stiliaus kelnės berniukams. Laisvalaikiui geriausia rinktis neįpareigojančias ir patogiai krentančias kelnytes – tokia apranga tiks tiek pasivaikščiojimams, tiek labai aktyviems žaidimams. Mergaitiškos tamprės galės būti dėvimos ir su suknelėmis ar sijonais, taip užtikrinant ne tik patogumą, bet ir žavų jų stilių. Tuo tarpu sportinės kelnės berniukams garantuos komfortą net ir pačiose nepatogiausiose situacijose!

Tamprės ir sportinės kelnės mergaitėms


Sportinės kelnės berniukams