Naktinis ispardavimas

41422 LEGO® Friends Pandos namas medyje džiunglėse

Prekės ID: 31364541
GERIAUSIA KAINA TOP prekė
Prekės ženklas:
€ 2969
€ 3299*

Sutaupote: € 330

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Atsiimkite rytoj 

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: 41422 LEGO® Friends Pandos namas medyje džiunglėse

Padovanoję šį žaislinį rinkinį supažindinkite vaikus su laukinės gamtos tyrinėjimų pasaulių. „LEGO® Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą.

Padėk Mia ir Olivia pasirūpinti 3 mielomis išgelbėtomis pandomis šiame šauniame džiunglių name. Pamaitinkite pandas iš vaikiško buteliuko ir pasirūpinkite, kad jos atgautų jėgas. Į vežimėlį pririnkite joms bambukų. Pasverkite jas svarstyklėmis ir kai pandos bus tinkamo svorio leiskite joms pažaisti namelyje medyje. Jos gali sūpuotis ant sūpynių arba žaist ant karstyklių. Joms nukritus susodinkite jas į putų pilną vonią ir nuprauskite!

Leiskite vaikui pasinerti į laukinės gamtos nuotykius slaugant išgelbėtas pandas su šiuo „LEGO® Friends“ Pandos namo medyje džiunglėse žaidimo rinkiniu (41422). Ieškote žaislo, kuris vyresnius kaip 7 metų gyvūnus mylinčius vaikus užims valandų valandas? Jį jau radote – tai žaidimų aikštelė su nameliu medyje, prie kurio yra karstyklės ir šauni čiuožykla. „LEGO Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą. Gerų draugų pėdomis. Įneškite populiarųjį „LEGO® Friends“ TV serialą į vaikų kambarius leisdami mažiesiems statytojams atkurti scenas iš mėgstamo serialo. Mielų gyvūnėlių gelbėjimo rinkinys leis vaikams pasinerti į jaudinantį kūrybišką žaidimą ir kurti savo pačių istorijas. Ši žaidimo rinkinys su džiunglių gyvūnais skatina vaikus rūpintis gyvūnais ir aplinka. Kad konstruoti būtų smagiau Atsisiųskite LEGO konstravimo instrukcij%