Dviračių kompiuteriai, navigacija

(3)
  € 16,95 5d. 4val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Dviračio kompiuteris Sigma Baseline 500

Polar M460, Juoda kaina ir informacija | Dviračių kompiuteriai, navigacija | pigu.lt GERA KAINA!
  € 213,00 5d. 4val.
 
Į krepšelį

Polar M460, Juoda

Dviračių kompiuteriai, navigacija

Vieni dviračiais naudojasi tik trumpoms smagioms kelionėms, tuo tarpu kitiems šios transporto priemonės tampa sporto ar ilgų, įtraukiančių išvykų palydovėmis, leidžiančiomis ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tam, kad stebėti savo progresą ir rezultatus būtų paprasčiau, pasitelkiami dviračių kompiuteriai, navigacija – įsigiję šiuos prietaisus, dar labiau praturtinsite savo laisvalaikį!

Dviračių kompiuteriai ir navigacijos: ką ir kaip pasirinkti?

Pirmiausia turėtumėte apsispręsti, ar Jums bus reikalingas dviračio kompiuteris, ar navigacija. Šie gaminiai skiriasi savo suteikiamomis galimybėmis: dviračių kompiuteriai reikalauja kur kas mažiau investicijų, tačiau juose dažniausiai pateikiama tik pagrindinė informacija apie važiavimo greitį, įveiktus atstumus ar sudegintas kalorijas. Tuo tarpu navigacija dviračiams gali pasiūlyti kur kas daugiau ypatybių, pradedant greičiausiais, dviratininkų pamėgtais maršrutais ir baigiant galimybe su šiuo prietaisu susieti savo telefoną.

Sprendimas šiuo atveju priklausys nuo Jūsų poreikių ir įsitraukimo. Jei šį sportą dar tik atrandate, tai padaryti padės neįpareigojantys kompiuteriai dviračiams, tačiau jeigu dažnai leidžiatės į nuotykingas keliones ar labai aktyviai sportuojate, verta investuoti į funkcionalesnę navigaciją. Atkreipkite dėmesį, jog kiekviena dviračio navigacija ar kompiuteris siūlo skirtingas galimybes, todėl net ir to paties tipo gaminius verta palyginti tarpusavyje. Jų kokybe įsitikinti padės ir kitų dviratininkų apžvalgos bei atsiliepimai – tik taip būsite tikri, jog naujasis pirkinys Jūsų neapvils.

Navigacijos ir kompiuteriai dviračiams internetu

Tiems, kuriems reikalingas belaidis dviračio kompiuteris ar funkcionalumu žavinčios navigacijos, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia gausus šių prekių pasirinkimas ir daugybė specialių pasiūlymų. Ypač daug jų surasite vykstant akcijai ar išpardavimui – jų metu dviračių kompiuteriai ir navigacijos parduodami kur kas pigiau. Jei pageidausite už pirkinius atsiskaityti dalimis, juos galėsite įsigyti išsimokėtinai, lizingu.

Jus sužavėjusi navigacija ar kompiuteris dviračiui gera kaina parduodami internetu – po užsakymo prekės pristatomos Jūsų pageidaujamu adresu. Norintys, savo užsakytus pirkinius be papildomų mokesčių gali atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose, esančiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.