Nėštumo ir ovuliacijos testai

(2)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 955 įvertinimai. Žiūrėti visus

Nėštumo ir ovuliacijos testai

Ruošiantis susilaukti šeimos pagausėjimo, apvaisinimui tinkamiausias dienas ir džiugius rezultatus norisi sužinoti kaip įmanoma anksčiau ir tiksliau. Tokiais atvejais ypač praverčia nėštumo ir ovuliacijos testai, leidžiantys namų sąlygomis sužinoti atitinkamus rezultatus. Jų pasirinkimas pakankamai platus, todėl teks šiek tiek pagalvoti, kad išsirinktumėte patį geriausią!

Koks nėštumo testas bus geriausias?

Svarstant, kuris nėštumo testas bus tiksliausias, vertėtų pradėti nuo tinkamiausio tipo pasirinkimo. Bene populiariausias ir dažniausiai pasirenkamas šiuo metu yra nėštumo testas – juostelė, kuri džiugina ypatingai prieinama kaina. Tokie testai merkiami į šlapimu pripildytą indą ir tuomet laukiama rezultatų. Visgi, netikslumų gali pasitaikyti ir tuomet, jei juostelę neteisingai pamerksite, ir tais atvejais, jei per trumpai ar per ilgai ją laikysite.

Testai, kurie gali būti kišami po šlapimo srove dažnu atveju yra tikslesni, tačiau jiems neretai prireikia ir didesnių investicijų. Panašiai apibūdinamas ir elektroninis nėštumo testas, kuriame iš karto atsiranda tikslus užrašas, leidžiantis suprasti, ar esate nėščia, ar ne. Pasirinkus šį variantą, nebesutinkami nėštumo testai – vaiduokliai: taip vadinami tokie rezultatai, kurių iki galo nepavyksta identifikuoti.

Kai pasirenkamas nėštumo testas, kaina taip pat yra svarbus aspektas, tačiau ji labai glaudžiai susijusi su efektyvumu, todėl šiuo klausimu pernelyg taupyti nevertėtų. Tuo labiau, kad tai tikrai nėra vieni iš tų pirkinių, kuriems reikia didelių investicijų: siekdamos didesnio tikslumo, moterys neretai iš karto išbando kelis, skirtingų tipų gaminius. Norėdami išsiaiškinti, kuris ovuliacijos ar nėštumo testas namų sąlygomis bus tinkamiausias, atidžiai perskaitykite jų aprašymus ir susipažinkite su apžvalgomis bei atsiliepimais: juos išbandžiusiųjų patirtys leis daug lengviau priimti sprendimą. 

Ovuliacijos ir nėštumo testai internetu

Tuos, kuriuos domina nėštumo testas ankstyvam nėštumui nustatyti ar ovuliacijos pradžios identifikavimui skirtos prekės, kviečiame atidžiau susipažinti su Pigu.lt el. parduotuvės asortimentu. Pas mus yra galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu, o ypač pravartu apsižvalgyti tuomet, kai vyksta akcija ar išpardavimas – jų metu nėštumo testas (kasetė) gali būti įsigytas kur kas pigiau.

Norintiems įsigyti šiuos gaminius iš anksto, patinka ir tai, jog nėštumo testas internetu užsakomas bet kuriuo metu. Po to, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, prekės yra pristatomos arba Jūsų nurodytu adresu, arba į vieną iš mūsų prekių atsiėmimo centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, kur savo pirkinius galite atsiimti nemokamai.