Naktinis ispardavimas

Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Prekės ID: 24520414
4.9/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
6
4
1
3
0
2
0
1
0
7 Klientų įvertinimai | Klausimai ir atsakymai
GERIAUSIA KAINA TOP prekė

Eksperto nuomonė - Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Maksimalus naudotojo svoris, kg:
Smagračio masė:
Apkrovų lygis:
€ 69900
€ 86600*

Sutaupote: € 16700

Pardavėjas: Pigu.lt
GARANTUOJAME geriausią kainą
Kiekis - +
Atsiimkite rytoj 
Liko tik 1 prekės vnt.

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk turi viską, kad namų treniruotės nesiskirtų nuo treniruočių sporto salėse. Su šiuo treniruokliu lengvai pasieksite gerą fizinę formą, gražias kūno formas ir kitus užsibrėžtus tikslus. Treniruotės metu gerėja Jūsų bendra kūno sveikata, yra deginamos nereikalingos kalorijos, stiprinami raumenys, teigiamai veikiama Jūsų širdis ir kraujotakos sistema. Treniruočių dėka turėsite daugiau energijos kasdieniniame gyvenime.

 • Treniruotis galite kiek ir kada norite.
 • Tai viso kūno treniruotė.
 • Sistemingai tobulinsite savo kūno linijas.
 • Greitai pastebimi rezultatai.

Dar daugiau treniruočių galimybių dėka šiuolaikiško kompiuterio. Naudokitės programomis ir padidinkite savo treniruočių efektyvumą.

Daugiafunkcinis kompiuteris - tai didelis Zipro iConsole+ Dunk treniruoklio privalumas, kurio mėlynai apšviestame LCD ekrane galima matyti visus svarbiausius treniruotės parametrus, tokius kaip treniruotės laikas, greitis, nuvažiuotas atstumas, sudegintų kalorijų skaičius ar apsukų skaičius per minutę bei pulsas, kuris matuojamas rankenose įmontuotais jutikliais.

Galimybė pasirinkti iš daugybės programų įvairina ir tobulina treniruočių efektyvumą bei suteikia daug naudos ir malonumo. Kompiuteris leidžia programuoti individualias treniruotes, t.y. nustatyti norimą laiką, norimą nuvažiuoti atstumą, sudegintų kalorijų skaičių bei nustatyti aukščiausią širdies ritmo ribą. Taip pat kompiuteryje yra 4 HRC impulsų programos, "Watt" mokymo programa ir programos, skirtos skirtingo fizinio parengimo žmonėms ("Beginner", "Advance" ir "Sporty").

Kompiuteris suderinamas su išmaniaisiais įrenginiais su Android 3.0+ ir iOS 8.0+ operacinėmis sistemomis.


Atraskite iConsole+ programėlę. Valdykite treniruotes savo išmaniuoju įrenginiu.

Programos yra suderinamos su iConsole+ programėle, kuri suteikia papildomas naršymo bei virtualaus maršruto pasirinkimo galimybes, naudojant "Google" žemėlapius.

 • Atsisiųskite tinkamą programą: Android iConsole+, Android iConsole+ HD arba iOS iConsole+.
 • Įjunkite "Bluetooth" savo mobiliajame įrenginyje.
 • Sujunkite mobilųjį įrenginį su treniruoklio kompiuteriu.
 • Pradėkite treniruotę ir mėgaukitės naujomis galimybėmis!

Sklandus treniruoklio veikimas ir plati pasipriešinimo lygių pasirinkimo galimybė

Zipro iConsole+ Dunk - tai elipsinis treniruoklis, su 12 kilogramų smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema, todėl jo darbas yra ypač sklandus, saugus ir tylus bei netrukdo kitiems Jūsų aplinkos žmonėms. Pasipriešinimo lygių diapazonas yra ypač platus ir reguliuojamas kompiuterio pagalba. Optimalus žingsnio ilgis ir plotis gaunamas dėka 3 aukščio lygių, reguliuojamų rankenų ir 2 padėčių reguliuojamų pedalų, kurie leidžia lengvai ir patogiai naudotis treniruokliu skirtingo ūgio žmonėms. Stipri ir stabili konstrukcija atlaiko net iki 150 kg apkrovą!


Praktiniai patogumai:

Patogus naudojimas namuose ir papildoma komforto įranga

Zipro iConsole+ Dunk elipsinis treniruoklis puikiai tinka naudoti tiek sporto klube, tiek mažesniuose butuose. Dėl šis treniruoklis puikiai pakeičiai didesnius įrenginius, Jūsų bute užimančius visą plotą. Dėka integruotų transportavimo ratukų, galėsite lengvai ir greitai perkelti treniruoklį iš vienos vietos į kitą.

 • Optimalus dydis.
 • Rankenėlė, kuri palengvina pasipriešinimo nustatymą.
 • Stabili konstrukcija su plačiu pagrindu.
 • Pedalai su neslystančiu paviršiumi.
 • Sklandžiai veikianti ir patikima pasipriešinimo sistema.
 • Patogios, neslystančios rankenos.

Ratukai Kompiuteris Išmaniųjų įrenginių lentynėlė Rankenų aukštis Sistema Stabilūs pedalai
Transportavimo ratukai leidžia lengvai ir patogiai perkelti treniruoklį iš vienos vietos į kitą. Stabilumo reguliavimo sistema užtikrina stabilų treniruoklio stovėjimą, net ir esant nelygioms grindims namuose. Plačios kojos užtikrina stabilią treniruoklio padėtį treniruočių metu.

Kompiuterio pagalba reguliuojamas pasipriešinimas.

Integruota speciali lentynėlė Jūsų išmaniesiems įrenginiams. Tai palengvina priėjimą prie treniruočių programų ir leidžia Jums būti pasiekiamiems visos treniruotės metu.

Reguliuojamas rankenų aukštis.

Patikima pasipriešinimo sistema užtikrina sklandų ir saugų treniruoklio darbą.

Reguliuojama pedalų padėtis.

Stiprinkite raumenis ir dailinkite apatinės kūno dalies linijas

Elipsinis treniruoklis - tai vienas iš populiariausių kardio treniruoklių, skirtų namams. Jis užima mažai vietos ir leidžia efektyviai treniruotis namų sąlygomis. Treniruotės su Zipro iConsole+ Dunk stiprina kojų, sėdmenų, pilvo, krūtinės, nugaros, rankų ir pečių raumenų grupes.

Mėgaukitės savo puikia išvaizda

Treniruotės su Zipro iConsole+ Dunk elipsiniu treniruokliu leidžia efektyviai deginti kalorijas ir atsikratyti nereikalingo riebalų sluoksnio. Atliekami pratimai leidžia pagerinti Jūsų išvaizdą ir greitai pastebėti treniruočių rezultatus.


Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk - tai puikus pasirinkimas Jūsų treniruotėms namuose!

Kompiuterio parametrai: Treniruoklio parametrai:
Kompiuterio ekrane rodoma informacija: laikas, nuvažiuotas atstumas, bendras nuvažiuotas atstumas (odo), greitis, sudegintų kalorijų skaičius, pulsas. Pasipriešinimo sistema: magnetinė.
Maksimalaus pulso nustatymo galimybė (jį pasiekus - garsinio signalo perspėjimas). Smagračio masė: 12 kg.
Beginner programa (4 variantai, apkrovos lygio nustatymas). Matmenys: 149,5 x 73 x 162,5 cm.
Išankstinė programa (4 variantai, laiko ir apkrovos lygo nustatymas). Svoris: 54,8 kg.
Sporto programa (4 variantai, laiko ir apkrovos lygo nustatymas). Maitinimo šaltinis: įėjimas: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max,
                             išėjimas: 9.0V 1.3A.
Kardio programa: HRC: 55%, 75%, 90%, TAG: individualus širdies ritmo nustatymas (numatytas lygis: 100). Kompiuterio maitinimas: 10-350W.
 • Watt programa:
  • nustatomas Watt tikslas (numatytasis lygis: 120)
  • Watt reguliavimo diapazonas: 10-350 (keisti kas 5 W);
Transportavimo ratukai.
Maksimalus leistinas svoris: 150 kg.
Pakuotės matmenys: 127 x 37,5 x 74,5 cm / 60,5 kg.
USB jungtis, skirta įkrauti mobiliuosius įrenginius. Stabilumo reguliavimo sistema.
Patogi lentynėlė mobiliajam įrenginiui. Neslystantys, reguliuojamos padėties pedalai (34 x 12 cm).
iConsole+, iConsole+ HD (Android, iOS). Neslystančios rankenos.
Galimybė valdyti treniruotę iPod, iPhone ir iPad įrenginiais. Reguliuojamas rankenų aukštis: 131 cm, 135 cm, 139 cm.
Prieiga prie papildomų treniruočių funkcijų. Tarpai tarp rankenų: 62 cm.
Galimybė dalintis treniruočių duomenimis bei rezultatais per "Facebook" ir "Twitter" socialinius tinklus. Žingsnio ilgis: 40 cm.
Suderinamumas su iOS 8.0+ versijomis (iPhone, iPad ir iPod touch). Atstumas tarp priekinių kojelių: 51 cm.
Suderinamumas su Android 3.0+ versijomis. atstumas tarp galinių kojelių: 57 cm.

Zipro

Svajojate išryškinti savo raumenis, o galbūt sustiprinti nugarą, ar tiesiog – sveikiau gyventi? Jūsų planuose – numesti svorį, taip pat norėtumėte, jog jūsų figūra įgautų naujas, dailesnes formas? Visa tai galite pasiekti kasdienių treniruočių dėka. Tereikia įsigyti tinkamą įrangą ir mankštintis savo namuose. Prekinis ženklas Zipro suteiks galimybę sporto salę įsikurti tiesiog namie, tad pamirškite abejones ir sąžinės graužatį dėl praleisto apsilankymo salėje – nuo šiol sportas visada bus šalia. Sportuokite kada norite ir kiek norite, nes Zipro produktai – kokybiški, dailūs ir juos įsigysite už prieinamą kainą.

Mėgstate bėgioti? O galbūt jus labiau domina dviračių sportas? Galbūt domitės visiškai kito tipo sportu, pavyzdžiui – batutais? Visai nesvarbu ką pasirinksite, Zipro produktų asortimentas nustebins ir įkvėps siekti užsibrėžtų tikslų. Dar 2009 metais įkurtas prekinis ženklas Zipro siekė tobulinti ir kurti produktus, padėsiančius ir inspiruosiančius žmones įveikti neįmanoma, pasiekti daugiau, nei jie patys galvoja galėsiantys. Ir visa tai – su namų sporto salės pagalba.

Zipro prekinis ženklas koncentruojasi į aukštos kokybės produkciją ir funkcionalumą. Kaip patys sako, jų tikslas – sukurti įrangą, kuri užtikrintų šimtaprocentinį vartotojo pasitenkinimą ir puoselėtų fizinį pajėgumą bei emocinį intelektą. Kitas, taip pas itin svarbus tikslas – kurti produktus, kurie būtų saugūs. Visa įranga yra gaminama iš itin aukštos kokybės medžiagų ir yra kruopščiai patikrinama, testuojama. Kiekvienais metais, prieš išleidžiant naujus giminius, prekinio ženklo kūrėjai įsiklauso į klientų pageidavimus bei pasiūlymus. Taip gimsta tobulesni ir vis labiau vertinami Zipro produktai. Nuo batutų ar bėgimo takelių, iki gimnastikos kamuolių ar jogos užsiėmimų įrangos. Išbandykite Zipro prekinio ženklo gaminius ir mėgaukitės lieknesniu bei stangresniu kūnu. Sveikesnis gyvenimas jau čia pat – apsidairykite, tuoj į pasaulį žvelgsite žvalesnėmis akimis.

Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk               Zipro


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Rekomenduojame įsigyti kartu su Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Rekomenduojame kartu su: Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Bendra informacija apie: Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk kaina ir informacija | Elipsiniai treniruokliai | pigu.lt
Prekės ID: 24520414
Kategorija: Elipsiniai treniruokliai
Prekės svoris su įpakavimu: 70 kg
Prekės išmatavimai su įpakavimu: 1.27 x 0.745 x 0.375 m
Prekės ženklas: Zipro
Visos šio ženklo prekės: Visos Zipro prekės

Techniniai duomenys

Maksimalus naudotojo svoris, kg: 150 kg
Rūšis: Zipro, magnetinė elipsiniai treniruokliai
Pavaros sistema: Magnetinė
Smagračio masė: 12 kg
Apkrovų lygis: Nenurodyta

Matmenys

Aukštis: 162.5 cm
Plotis: 73 cm
Transportavimo ratukai: Taip

Kompiuterio parodymai

Ekrano tipas: LCD
Programų kiekis: 22
Kompiuterio ekranas rodo: laiką, nuvažiuotą atstumą, greitį, sudegintų kalorijų skaičių, bendrą atstumą, pulsą
Pakuotės dydis: 127 x 74,5 x 37,5 cm
Pardavėjas: Pigu.lt

Kiti taip pat domėjosi

Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk kaina ir informacija | Elipsiniai treniruokliai | pigu.lt

Atsiliepimai apie: Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Prekės įvertinimo pasiskirstymas
4.9/5
Pirkėjų rekomendacijos
100% klientų, įvertinusių šią prekę, rekomenduotų ją draugui
100%
Klientų atsiliepimai

Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės klientų atsiliepimai, pateikiami originalo kalba arba išversti į valstybinę kalbą. Taisykles rasite čia.

 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Judyta
  2019/03/06
  Pateisino lūkesčius, veikia nepriekaištingai, rekomenduoju
  Ar ši informacija naudinga?
 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Daria
  2019/01/07
  Super !! rekomenduoju
  Ar ši informacija naudinga?
 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  kurt25
  2018/11/02
  Rekomenduoju labai gerą įrangą už tokią kainą.
  Ar ši informacija naudinga?
 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Piotr
  2018/10/05
  Labai tvirta įranga, turinti daug naudingų funkcijų ir tikrai ne prastesnės kokybės už kitus profesionalius prietaisus. Maloniai nustebino kokybe. Labai rekomenduoju.
  Ar ši informacija naudinga?
 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Gintarė M.
  2020/01/15
  Kokybiškas ir lengvai valdomas treniruoklis, gražus dizainas, kiekviena detalė buvo labai atsakingai supakuota.
  Gintarė M. rekomenduotų šią prekę įsigyti savo draugui
  Ar ši informacija naudinga?
 • 5/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Oksana S.
  2019/08/20
  Puikiai veikia. Labai džiaugiuosi pirkiniu.
  Oksana S. rekomenduotų šią prekę įsigyti savo draugui
  Ar ši informacija naudinga?
 • 4/5

  Pigu.lt ar bendradarbiaujančios el. parduotuvės kliento atsiliepimas, pateikiamas originalo kalba arba išverstas į valstybinę kalbą.

  Paulina
  2018/11/20
  Produktas atlieka savo funkciją, veikia sklandžiai. Vienas neigiamas aspektas: trūksta dviejų priemonių, kurios nebuvo pridedamos prie įsigytų prekių.
  Ar ši informacija naudinga?

Klausimai ir atsakymai apie prekę: Elipsinis treniruoklis Zipro iConsole+ Dunk

Čia galite užduoti klausimus apie šią prekę ją įsigijusiems žmonėms arba Pigu.lt konsultantams.

Nuomones ir komentarus rašo Pigu.lt puslapio lankytojai. Nuomonės ir komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Lankytojų nuomonių, komentarų, patarimų ir pan. turinys neatspindi Pigu.lt nuomonės ir Pigu.lt už juos neatsako. Taisykles rasite čia.

Pasirinkite temą
Įrašykite klausimą
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
Apie šią prekę dar nėra užduota klausimų. Turite klausimų? Užduokite savo klausimą

Tęskite apsipirkimą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.