Didysis pavasario ispardavimas

Garmin Fenix 5 Sapphire Black

Prekės ID: 20159865
Gera kaina!
Nepamirškite apsaugoti savo pirkinių!
Gamintojo suteikiamas draudimas: 0 metų
Draudimas - nuo dūžių, vandens, vagystės
Gamintojo suteikiama garantija fiziniams asmenims: 2 metai
Pratęsta garantija - nemokamas remontas arba keitimas nauja preke
€ 46600
€ 55100*

Sutaupote: € 8500

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Garmin Fenix 5 Sapphire Black

Geriausių rezultatų siekite kiekvieną dieną. Garmin fēnix 5 yra mūsų aukščiausios klasės „multisport“ tipo GPS laikrodis, kuris turi integruotą riešinį pulsometrą1, pažangias treniruočių funkcijas ir greitai nuimamus dirželius, kuriais galėsite akimirksniu pakeisti įvaizdį ir iš darbo eiti tiesiai į treniruotę. Kad ir kokią veiklą norėtumėte fiksuoti, fēnix 5 turi visus reikalingus sporto profilius, o gaudami sportinės būklės duomenis galėsite efektyviau kontroliuoti ir stebėti treniruočių progresą, be to, įrenginyje galėsite matyti išmaniuosius pranešimus.

„Multisport“ tipo stilingas GPS laikrodis sportui ir nuotykiams gamtoje

 • Aukštos klasės, kompaktiškas 47 mm dydžio sportinis GPS laikrodis su Elevate™ riešiniu pulsometru1
 • Tvirto plieninio korpuso laikrodis su nerūdijančiojo plieno EXO tipo antena
 • Sporto profiliai visoms sportinėms veikloms ir nuotykiams
 • Svarbiausia treniruočių informacija – spustelėjus mygtuką. Matykite savo produktyvumą ir treniruočių efektyvumą
 • Išmaniosios savybės2: išmanieji pranešimai, automatinis sinchronizavimas su sistema Garmin Connect™ ir laikrodžio konfigūravimas renkantis nemokamą ciferblato dizainą bei kitas programėles iš programų parduotuvės Connect IQ™
 • Integruoti jutikliai: GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai, barometrinis aukštimatis, 3 ašių kompasas ir giroskopas
 • fēnix 5 versija Performer Bundle komplekte turi HRM-Tri širdies ritmo matavimo diržą bėgimo dinamikai matyti ir širdies ritmui plaukiant fiksuoti

Ryškus dizainas, Stulbinantis funkcionalumas
fēnix 5 yra kompaktiškas, 47 mm dydžio „multisport“ tipo laikrodis su visomis pažangiomis treniruočių funkcijomis. fēnix 5 yra aptakaus, atletiško dizaino ir yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant nerūdijantįjį plieną EXO tipo antenai ir kalto plieno korpuso nugarėlę, užtikrinant aukščiausią funkcionalumą bet kokiomis gamtos sąlygomis (atsparumas vandeniui iki 100 m). fēnix 5 atitiks jūsų estetikos ir funkcionalumo ambicijas.

Nuostabus ryškumas
Nuolat veikiantis didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas bus ryškus bet kuriuo metu. fēnix 5 1,2 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis.

Integruotas riešinis pulsometras
Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5 serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be širdies ritmo matavimo diržo. Dėl visiškai naujo integruoto Elevate jutiklio galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija bei matyti tikslesnę visos dienos sudegintų kalorijų informaciją.

Keiskite įvaizdį greitai nuimamais dirželiais
Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu pakeiskite įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas.

Viskas, ką turite žinoti apie savo treniruotes
Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti priverčia dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5 turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

 • Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateiks informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar daroma pažanga.
 • VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamo deguonies kiekis per minutę, taip nurodant bendrą sportinę būklę.
 • Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios, ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
 • Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.

Pakelkite savo bėgimą į kitą lygį
Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau sekdami Garmin bėgimo informaciją. Naudodami treniruočių funkcijas matysite dar detalesnius fiziologinius duomenis ir pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Be šių duomenų, matysite sportinės formos įvertinimą, kuri palygina jūsų esamą formą su vidutine, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžytis su kitais atletais nusistatydami tiesioginius Strava segmentus, ir gausite įspėjimus, kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir esamą rezultatą palyginti su asmeniniu rekordu. Kitos pažangios savybės padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, geriau įvertinti savo sportinę būklę važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys geriausią finišo pasiekimo laiką bėgant 5 km, 10 km, pusę maratono ar maratoną pagal jūsų VO2 maksimumo rodiklį. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas 2.0“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad sunkios, intensyvios treniruotės tikrai atsiperka.

Bėkite aukštyn
fēnix 5 siūlo paruoštų sporto profilių, skirtų bėgiojantiems gamtoje. Automatinė kopimo ir bėgimo funkcija užtikrins, kad nepaisant to, kur bėgiojate, turėsite svarbiausią informaciją. Bėgant lygumomis bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti bus automatiškai fiksuojama bendra pakilimo informacija ir vertikalusis greitis. Tikriems maratonininkams fēnix 5 turi specialų giroskopu paremtą režimą UltraTrac®, kuriuo bėgimą galėsite sekti net iki 50 val.

Tikras multisport talentas
Bet kokiam multisportininkui fēnix 5 yra tobulas partneris. Naudokite paruoštus plaukimo, bėgimo, triatlono sporto profilius ar susikurkite savo, kuris atitiktų jūsų treniruočių ir varžybų poreikius. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas tiesiog spustelėję mygtuką, taip pat fiksuokite poilsio laiką.

Laikrodis visoms sporto šakoms
Be bėgimo funkcijų, laikrodis fēnix 5 siūlo dviračių, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių ir irklavimo sporto profilius. Dviračių sporto profilyje fēnix 5 rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes, susiejus su palaikomu galios matuokliu. fēnix 5 taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams. Plaukikams įrenginys seks nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. O pasirinkę fēnix 5 Performer Bundle rinkinį su komplekte esančiu HRM-Tri širdies ritmo matavimo diržu fiksuosite širdies ritmo informaciją net ir plaukimo treniruotėse. Kalnų slidžių ir snieglenčių profilyje matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų skaičių, visa tai tiesiog spustelėjus mygtuką. Irklavimo sporto profilyje matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi vienu yriu nuplauktą atstumą. Golfo profilyje galėsite matyti atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurio, o papildomų laukelių galėsite atsisiųsti iš sistemos Garmin Connect. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis („fairways hit“ ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

Keliaukite gamtoje savais keliais
Kiekvienas fēnix 5 laikrodis ves saugiai pramintais ir dar nežinomais takais, naudodamas GPS ir GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus tokius Garmin navigacinius sprendimus kaip TracBack™, kuris parves jus atgal tuo pačiu keliu, kaip ir atkeliavote. O kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat automatiškai sukalibruoja integruotus jutiklius naudodamas GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, tai padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukščio informaciją, o termometras ir barometras gali būti naudojami oro sąlygų pokyčiams numatyti pagal trumpalaikius oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas padės tiksliai orientuotis net ir stovint vietoje.

Tiek daug būdų palaikyti ryšį
Visi fēnix 5 serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5 laikrodžio funkcija yra GroupTrack4 – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.

Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas
fēnix 5 galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis Connect IQ programėlėmis. Pakeiskite laikrodžio ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė fēnix serijos laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie vardai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kuriomis laikrodį fēnix 5 galėsite pritaikyti prie savo stiliaus.

Asmenybė – ant jūsų riešo
Atsisiųskite nemokamą programėlę Garmin Face It™ ir sukurkite naujo dizaino ciferblatą tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, iš savo albumo pasirinkite nuotrauką, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Galbūt tai kvapą gniaužantis vaizdas iš kelionės ar augintinio nuotrauka – su Garmin galėsite savo laikrodžiui suteikti savą asmenybę.   

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 661 05555 arba el. paštu pagalba@pigu.lt.

Kiti taip pat domėjosi

Bendra informacija apie: Garmin Fenix 5 Sapphire Black

Prekės ID: 20159865
Kategorija: Išmanieji laikrodžiai (smartwatch)
Prekės svoris su įpakavimu: 0.2 kg
Prekės išmatavimai su įpakavimu: 0.13 x 0.13 x 0.13 m
Tipas: Išmanusis laikrodis
Prekės ženklas: Garmin
Ekrano dydis (coliais): 1.2
Spalva: Juoda
Ekrano tipas: Spalvotas
Ekrano raiška: 240 x 240
Apyrankės tipas: Guma, Silikonas
Atsparumas vandeniui: Taip
Bluetooth: Taip
NFC: Ne
Wi-Fi: Taip
GPS: Taip
Suderinamumas: Android OS, iOS, Windows XP, 7, 8, 10
Baterijos naudojimo laikas : 336 val
Atmintis: 64 MB
Pulsometras (HR): Taip
Pardavėjas: Pigu.lt
Visos šio ženklo prekės: Visos Garmin prekės

Rekomenduojame kartu su: Garmin Fenix 5 Sapphire Black

Garmin Fenix 5 Sapphire Black kaina ir informacija | Išmanieji laikrodžiai (smartwatch) | pigu.lt

Atsiliepimai apie: Garmin Fenix 5 Sapphire Black

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų. Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!