Didysis pavasario ispardavimas

Interaktyvi pirštinė Betmenas (Batman), 6055953

Prekės ID: 29789505
GERIAUSIA KAINA
Rekomend. amžius nuo:
€ 3199

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Interaktyvi pirštinė Betmenas (Batman), 6055953

Interaktyvi pirštinė skirta Betmeno gerbėjams! Tai gali būti idealus aksesuaras, kuriuo džiaugsis kiekvienas!

Savybės:

  • Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko.
  • Du žaidimų režimai: kovos ir misijos su daugiau nei 15 garso efektais.
  • Pirštinės ilgis: 25 cm, plotis: 15 cm.
  • Reikalingos baterijos: 3 x AAA, pridėtos.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.


Įspėjimas!

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.