% Pavasario sezono geriausi pasiūlymai ir atradimai! % >>
Rastar

Valdomas automodelis RASTAR BMW I8 1:24, 48400

4.5 (11)
Specifikacijos:
Tipas: Radijo bangomis valdomos mašinos
Rekomend. amžius nuo: 6 m.
Prekės ID: 5274280
1779
Kitų pardavėjų pasiūlymai (2):
2364
-
3448
Į krepšelį
Jūsų miestas

NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75) balandžio 3 d. (000 )
NEMOKAMAI atsiimkite Vilniuje, parduotuvėje (Upės g. 9 (PC „CUP“)) balandžio 3 d. (000 )
NEMOKAMAI atsiimkite Kaune, parduotuvėje (K. Baršausko g. 66A, PC „Molas“) balandžio 3 d. (000 )
NEMOKAMAI atsiimkite Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, parduotuvėje balandžio 4 d. (000 )
Atsiimkite Pigu terminale Vilniuje balandžio 3 d. (099 )
Atsiimkite LP EXPRESS terminale balandžio 3 d. (249 )
Pristatysime į namus balandžio 3 d. (349 )
Atsiimkite Lietuvos pašto skyriuje balandžio 4 d. (249 )
Atsiimkite Omniva paštomate balandžio 5 d. (329 )

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Pigu.lt patvirtinus užsakymą.

Pardavėjas: Pigu.lt 4.7
 • 92% pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Kitų pardavėjų pasiūlymai
Umumo lt
2364 3299
SOD
3448

Prekės aprašymas: Valdomas automodelis RASTAR BMW I8 1:24, 48400

Dėmesio! Nėra galimybės pasirinkti norimą variantą, prekė parenkama atsitiktiniu būdu.

Valdomas automodelis RASTAR BMW I8 1:24, 48400

 • Tinka vaikams nuo 6 metų
 • Radio bangomis valdomas automobiliukas
 • Mastelis: 1:24
 • Dažnis: 27 MHz
 • Gali judėti: pirmyn, atgal, į kairę, į dešinę
 • Valdomas iki 25 m atstumo
 • Greitis: 9 km/h
 • Yra šviesos efektai
 • Baterijos nuotoliniam pultui: 2xAA (į komplektą neįeina)
 • Baterijos automobiliui: 3XAA (į komplektą neįeina)

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Rastar

Leiskite pristatyti Rastar - automobilių modeliukų gamintoją iš Kinijos. Tai rinkoje pirmaujanti kompanija, taip pat gaminanti ir itin saugias automobilines kėdutes naujagimiams. Šioje industrijoje Rastar praleido jau kiek daugiau nei dešimtmetį, kasdien stengdamiesi tobulinti ne tik produktų kokybę bei dizainą, bet ir darbuotojų tarpusavio ryšį. Rastar prekės ženklo grupės misija - tęsti automobilių modeliukų kultūrą, siekti kokybės ir puoselėti tokį gyvenimo būdą. Kaip sako patys įkūrėjai, mes pilnai dedikuojame save kūrybai, gamybai ir automobilių modeliukų prekybai. Iki šiol, prekinis ženklas jau yra išleidęs daugiau nei 200 skirtingų modeliukų, kurie priklauso net 26 visame pasaulyje garsiems automobilių prekiniams ženklams, tarp kurių puikuojasi tokie vardai kaip Ferrari, Lamborghini, McLaren, Bugatti, Porsche, Bentley, Land Rover, Volvo, Volkswagen, Ford, Audi, BMW, GM, Mercedes-Benz ir dar daugiau. Nupirkite savo mylimai atžalai vieną iš ekskliuzyvinių automobilių ar motociklų modeliukų ir stebėkite kaip kyla vaiko susidomėjimas automobiliais, technika. Kas gali žinoti, galbūt jūsų vaikas – būsimas modeliukų kolekcionierius!

Valdomas automodelis RASTAR BMW I8 1:24, 48400 Rastar

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Įspėjimas!

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) turi būti įkraunamos tik suaugusiems prižiūrint. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš žaislo. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš žaislo. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

Radijo bangomis valdomos mašinos

Visų tipų žaislinėse transporto priemonėse gali būti įdiegtos Radio Control sistemos, įskaitant antžemines transporto priemones, kaip mašinos, valtys, taip pat ore valdomi lėktuvai, sraigtasparniai ir net povandeniniai laivai bei geležinkelių lokomotyvai. Naudojant nuotolinio valdymo pultelį galite valdyti mašinėles, jų važiavimo greitį bei kryptį. Tai puikus žaidimas Jūsų vaikams.

Skaityti daugiau

Bendra informacija apie: Valdomas automodelis RASTAR BMW I8 1:24, 48400

</
Prekės ID: 5274280
Kategorija: Žaislai berniukams