Sekmadienio pasiulymas

Lentyna MC Akcent Salvador, ruda

Prekės ID: 29915200
GERIAUSIA KAINA
Tipas:
Apdaila:
Plotis:
180 cm
Baldų kolekcija:
Salvador
€ 8700

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +
Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Lentyna MC Akcent Salvador, ruda

  • pakabinama, atvira lentyna;
  • lentyna pagaminta iš lakuoto ąžuolo medienos masyvo;
  • lentynos išmatavimai: plotis - 180 cm, gylis - 25 cm, aukštis – 20 cm;
  • lentynos spalva: ruda (Bianco ąžuolas);
  • maksimali leistina apkrova:  5 kg;
  • prekė bus pristatyta nesurinkta;

Moderni, paprastos formos lentyna pagyvins namų interjerą ir suteiks elegancijos Jūsų svetainei, valgomajam ar miegamajam. Suderinę su kitais Salvador kolekcijos baldais sukursite šiuolaikinio stiliaus praktišką ir jaukų namų ar biuro interjerą.

Medžio masyvas

Svajojantiems apie aukštą kokybę, prabangą ir patvarumą, turėtų patikti medžio masyvo baldai. Jų pagrindą sudaro natūrali mediena, kuri šlifuojama, lakuojama ir kitaip apdorojama – nors pats procesas užtrunka ilgai, ši medžiaga jau daugybę metų laikoma viena vertingiausių.

Patys ryškiausi šių baldų privalumai yra patvarumas ir ilga tarnavimo trukmė. Anksčiau mediena buvo naudojama namų, tiltų ir kitų infrastruktūrų statybai – jei ši medžiaga gali atlaikyti tokias naštas, sunku net įsivaizduoti, kokio tvirtumo bus mūsų namuose stovintys baldai!

Teigiama, kad medžio masyvo baldai namuose kuria vertę: šie gaminiai atrodo itin elegantiškai ir ištaigingai, tačiau tuo pačiu spinduliuoja švelniu jaukumu, todėl juos lengva pritaikyti bet kokio stiliaus kambaryje. Šiuos įspūdžius dar labiau sustiprina malonus ir švelnus šių baldų paviršius. 

Galima teigti, jog Lentyna MC Akcent Salvador, ruda – nesenstanti klasika, ilgus metus neapleidžianti populiariausių tendencijų sąrašo. Medienos masyvas ypač populiarus šiais laikais, kuomet madingi gamtos motyvai, natūralumas ir ekologiškumas – visas šias savybes turi ir mediniai baldai.

Mediena yra pakankamai lengvai apdirbama, todėl šių baldų asortimente galima išvysti įvairias formas, skirtingus atspalvius ar įdomius išlenkimus. Mediniai baldai niekuomet nelieka nepastebėti