Naudingi patarimai

Mamų influencerė Sotera: šaltuoju metų sezonu vaikams svarbiausia yra patogumas

Šventinė apranga vaikams
2020 12 18
mamu influencere sotera

Sparčiai vėstant orams ne visuomet skubame peršokti į storus drabužius, užtenka, kad aplink kiekvieno mūsų kaklą apsivytų bent šiltas šalikas, o štai savo vaikus dažniausiai rengiame taip, kad šaltukas jų net nepaliestų. Leidžiant laiką lauke, labai svarbu, jog vaikų drabužiai būtų ne tik šilti, bet ir patogūs, nevaržantys judesių. Tuo pasirūpinti pasiruošęs prekinis ženklas „Cool Club“, naujausioje savo kolekcijoje „Scandi“ siūlantis patogius, šiltus ir stilingus drabužius vaikams. Jaukių, šiaurės motyvų įkvėptų drabužių galima rasti tik „Pigu.lt“ prekybos centre internete.

Svarbiausi aprangos akcentai žiemą – patogumas ir šiluma

Tinklaraščio „Babyblog“ įkūrėja bei nuomonės formuotoja Sotera Bernatonienė sako jau ne vienerius metus savo dukrą rengianti „Cool Club“ prekinio ženklo drabužiais. Anot žinomos mamos, žiemos metu svarbiausia, jog vaikų drabužiai būtų patogūs ir šilti.


„Man labai svarbu, kad žiemos sezono drabužiai visų pirma būtų patogūs ir mano dukrai, ir man. Todėl visuomet atkreipiu dėmėsį į kokybiškus, judesių nevaržančius, bet šiltus rūbus, kuriais ir man pačiai patogu vaiką aprengti ir nurengti. Kadangi žiemos metu orų pasitaiko pačių įvairiausių, mėgstu kai lauko drabužiai būna atsparūs lietui ir vėjui, o nešiojami prie kūno – pasiūti iš kuo natūralesnių medžiagų.“

influenceres soteros dukryte su zieminiais drabuziais

Sotera taip pat džiaugiasi, kad „Cool Club“ drabužiai yra ir itin kokybiški, stilingi bei nebrangūs. „Man dažnai nesinori stipriai išlaidauti, nes vaikai labai greitai auga, o „Pigu.lt“ turi itin platų „Cool Club“ drabužių asortimentą už puikią kainą. Labai džiugu, kad galima atrasti tiek spalvingų ir žaismingų, tiek minimalistinių dizainų bei spalvų drabužių. Dalį savo dukros nešiotų „Cool Club“ drabužių perleisime ir netrukus gimsiančiai sesutei, nes jų kokybė – išties puiki.“

mamu influencere sotera

„Cool Club“ – kokybė bei puiki kaina

Prekės ženklas „Cool Club“ siūlo itin platų aprangos, avalynės bei aksesuarų vaikams asortimentą, todėl visi tėvai ras būtent tai, ko ieško mažiesiems. Prekės ženklas nepamiršta vaikų noro atrodyti gražiai, todėl kolekcijoje galima rasti drabužių, panašių į suaugusiųjų, kuriais vilki jų tėvai. Prekės ženklas siūlo prekes, tinkamas vaikams nuo gimimo iki 14 metų, kuomet jie patys renkasi ką nori dėvėti.