Naudingi patarimai

Lauko baldų tendencijos 2019-ųjų vasarai

Didelis lauko baldų pasirinkimas
2019 04 11
kėdės ir staliukas lauke

Nenumaldomai artėja tas metas, kuomet poilsį prie televizoriaus galėsime iškeisti į jaukius vakarus kieme ar terasoje. Tam, kad šiltąjį sezoną pasitiktume ne tik patogiai, bet ir stilingai, jau dabar pravartu susipažinti su populiariausiomis šių metų eksterjero tendencijomis. Jei dar tik planuojate įsigyti naujus lauko baldus, vyraujančios mados padės priimti pasiteisinsiančius sprendimus!

Mišrios medžiagos

Šios, dar praėjusiais metais išpopuliarėjusios tendencijos apraiškų neišvengsime ir šiemet. Principas labai paprastas: tvirtos, stabilios medžiagos (metalas, rotangas ir t.t.) derinamos su „minkštesnėmis“ (gobelenu, oda ar kitais audinių tipais), taip užtikrinant baldų tvarumą ir asmeninį komfortą. Derinių gali būti pačių įvairiausių – kuo įdomesnes medžiagas nuspręsite sujungti, tuo unikalesnis bus Jūsų eksterjeras.


Drąsios spalvos

Nors skoningi neutralūs atspalviai visuomet užims ypatingą vietą mūsų širdyse, spalvinga ir drąsi terasa šiais metais bus viena labiausiai sveikintinų idėjų, todėl drąsiai galite išbandyti pačius ryškiausius tonus. Naudokite ryškiaspalves pagalvėles, statykite margas pavėsines ir ieškokite įdomesnių atspalvių lauko baldų komplektų – pasirinkimas šiuo atveju itin platus, tad galutinis rezultatas priklausys tik nuo to, kiek daug leisite sau eksperimentuoti.